Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Rendészeti szakközép, kifogást...

Rendészeti szakközép, kifogástalan életvitel vizsgálat?

Figyelt kérdés

Be kell írni az 5 éven belüli munkahelyeket/iskolákat. Van most egy munkahelyem, ahol jelenleg is dolgozom, nem szeretném, ha az iskolából felhívák őket, mivel ott még értelemszerűen nem mondtam el, hogy rendészeti iskolába jelentkeztem, majd csak akkor akarom elmondani, ha már kézhez kaptam a levelet, hogy felvettek.

Most akkor beírjam a kitöltendő adatlapra, vagy mit csináljak? Nem szeretném hogy kirúgjanak idő előtt, mivel ha nem vesznek fel az iskolába akkor továbbra is ott akarok dolgozni, majd csak akkor akarok felmondani ha felvettek a suliba.


2016. máj. 27. 17:23
 1/4 anonim ***** válasza:

Pedig célszerű ráírni, mert valószínűleg úgyis meg fogják kérdezni, hogy éppen mivel foglalkozol.


De nem az iskolából fognak keresni, hanem a Nemzeti Védelmi Szolgálattól.

2016. máj. 27. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Zápor:

Már nem a lakhely szerinti kapitányság KMB-se készíti a környezettanulmányt?

2016. máj. 28. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Hát most megfogtál... :)


Az tény, hogy én a nemzetbiztonsági vizsgálatra gondoltam. De amikor egyik rokonom szerelt fel, úgy rémlik, akkor is az NVSZ-től jöttek. Ez Budapesten volt 2 éve.


De mondjuk a kifogástalan életvitel vizsgálatot szerintem biztos, hogy az NVSZ csinálja.


De most megfogtál, akkor nem tudom, mi a helyes válasz. Úgyhogy sorry kérdező!


Ettől függetlenül persze célszerű lehet megjelölni, mert kérdezhetik.

2016. máj. 28. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Zápor:

Utánanéztem, tényleg változott és az NVSZ végzi. Nagyjából 130 ezres tömeg fölött "őrködnek". Ez a védett állomány létszáma. Ehhez kapcsolódnak esetenként a hozzátartozók. Kifogástalan életvitel ellenőrzést évente nagyjából 4000-et végeznek, ennek háromnegyede rendvédelmi dolgozó.

Tanácsod jó, mert valótlan nyilatkozat esetén elutasítják a jelentkezést.

2016. máj. 29. 05:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!