Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Egy illető feljelentet félreér...

Egy illető feljelentet félreértések miatt csalásért. (? ) TÖBBI LENT

Figyelt kérdés

Az a kérdésem, hogy hogyan tudnak magtalálni? Mivel az illető aki feljelentett csak a nevemet tudja és egy postacímet. De ebből hogyan tudnának megtalálni? Mert van több olyan ember is akinek az a neve mint az enyém. És a postán sem vagyok bejelentve.


Előre is Köszönöm a válaszokat.



2016. jún. 9. 20:30
1 2
 1/15 Feketeruhasember ***** válasza:

"TÖBBI LENT"


Hol van? Én nem látok semmit...

Tudnunk kéne a többit is hogy esetleg segíthessünk, a többitől függ hogy annak a személynek milyen lehetőségei vannak az érdekei érvényesítésére.

2016. jún. 9. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Nos, megeggyeztünk, hogy eggyüt egyszerre feladjuk a csomagokat, ő fel is adta, de én nem mert nem tudtam biztosra, hogy fel-e adta és ha már biztosra tudtam volna akkor én is feladtam volna a csomagot. És ezért ő feljelentett, de a csomagot amit ő küldött azt ő vissza vonta ezért ő vissza is kapta. Én adtam neki egy nevet és egy posta címet és semmi mást telefonszámot sem, az interneten beszéltük ezt az egészet meg egyébként. Egyébként szlovákiába küldettem egy postára, de én nem is voltam a pőostán. Most akkor hogyan tudnak megtalálni?
2016. jún. 9. 21:01
 3/15 anonim ***** válasza:
Se füle se farka ennek az egésznek. Mi az hogy visszavonta a csomagot? Mi az hogy Szlovákiába küldetted? Postafiókot béreltél egy szlovák postán vagy mi? Ha visszakapta a csomagját akkor mi alapján jelentene fel, hiszen nem érte kár?
2016. jún. 9. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

Tudják a neved és a címed... hogy ne tudnának megtalálni? És mi az, hogy a postán nem vagy bejelentve? Szerinted a posta úgy működik, hogy bemész és szólsz az ügyintézőnek, hogy xy vagy, itt és itt laksz és várod a leveleket?


Amúgy meg megérdemled. Az illető, aki feljelentett, nem bízik benned és az egyidejű feladással pont ezt akarta elkerülni, ami most van. Átverted.

2016. jún. 9. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Előző vagyok, hozzáteszem, nem hinném, hogy a feljelentés meg fog állni, de megérdemled, hogy tanulj belőle.
2016. jún. 9. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
ha nem adtad fel a csomagot, mert nem voltál benne biztos hogy ő is feladja, akkor minek egyeztetek meg, hogy egyszerre feladjátok? :D tipikus "tudod mit medve, akkor b_aszd meg a fűnyíródat" esete
2016. jún. 9. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 Feketeruhasember ***** válasza:

Utolsó, te elolvastad amit írt? :D

Fordítsd már le nekünk, ki a károsult?

2016. jún. 9. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 Feketeruhasember ***** válasza:
Utolsó előtti...
2016. jún. 9. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
58%-os, ahelyett, hogy rejtvényekkel szórakoztatsz, áruld már el, mire gondolsz, úgy hamarabb a végére jutunk. Nem fogok veszekedni. Simán lehet h félreértek valamit, ami nem csoda, ezzel a szövegezéssel.
2016. jún. 9. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Nem, a postán nem vagyok bejelentve én simán csak oda küldtem volna csomagot. Tulajdon képpen csak a nevemet tudják mostan akkor megtudnak találni? Egyébként ő azt írta, hogy a rendőrség utána fog járni, hogy fel-e adtam a csomagot. A rendőrség fog vele foglalkozni eggyáltalán?
2016. jún. 9. 22:01
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!