Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Az emberek miért tartják a...

Az emberek miért tartják a bilincset, bilincselést "extrém" dolognak?

Figyelt kérdés

Bűnügyi hírekben sokszor kihangsúlyozzák, hogy a gyanúsítottat, vádlottat megbilincselték, bilincsben vitték-hozták...stb. A filmfelvételeken is a megbilincselt kezeket mutogatják. Ha meg celebről van szó, akkor ez még jellemzőbb.

Az ismerőseim nagy része is úgy viszonyul a bilincshez, mintha valami irgalmatlan büntetőeszköz lenne, amit alig lehet túlélni.


2016. júl. 2. 10:11
 1/5 anonim ***** válasza:
88%
Miben nyilvánul meg, hogy valaki úgy viszonyul a bilincshez, mintha alig lehetne túlélni?
2016. júl. 2. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
51%
A bilincs szexualis eszkoz is nem csak bunteto ;) Jah es azert extrem dolog mert atmenetileg kiszolgaltatotta tesz ami sokaknak zavaro.
2016. júl. 2. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
35%

Ha nem számítom a mai extrém körülményeket szinte minden téren, akkor szerinted a bilincs normális?

Mert ha igen, megértettem, miért tartunk ott, ahol tartunk.

2016. júl. 2. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Crisopher ***** válasza:
74%

"Ha nem számítom a mai extrém körülményeket szinte minden téren, akkor szerinted a bilincs normális?

Mert ha igen, megértettem, miért tartunk ott, ahol tartunk."

Igen normális, mert ha valakit megbilincselnek, akkor:

1. Nem tudja már kézzel megtámadni a rendőrt.

2. Nehezebben tud elszökni.

2016. júl. 3. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Miből gondolod, hogy az emberek úgy általában ezt extrémnek tartják? Én nem tartom annak.

Akit őrízetbe vettek azt általában bilincsben hozzák-viszik. Ha már elkapták nem akarják, hogy meglépjen.

2016. júl. 3. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!