Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » A drogdillerek általába hogy...

A drogdillerek általába hogy vagy mivel buknak le?

Figyelt kérdés
Van egy pár ember akiről sejtem h füvet arul, az egyik 18 eves . Hogy keveredik valaki bele ebbe? Hogy lesz valakiből diller? És hogy buknak el?
2016. júl. 13. 23:05
 1/5 anonim ***** válasza:
Ismer valakit akitől ő veszi, esetleg nagyba, ő pedig tovább teríti az ismerőseinek kicsibe. A legalapvetőbb lebukás szerintem az, mikor megfognak egy fogyasztót akire rá ijesztenek a rendőrök mindenféle 100év börtön ígéretével, az meg egyből dalolva feldobja a dílert.
2016. júl. 13. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Úgy is lebukhat, ha éppen piacot keres, vagy nyilvánosan árul idegennek (pl. fesztiválon), és az új vevője utána jelenti, akár egyenesen tégla.
2016. júl. 13. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Tudod illegális tevékenységeknél a legálisokkal ellentétben nem jársz jól ha ismert arc leszel :D Gondolom nem azért áll dílernek, mert ez a hivatás teljesíti be gyönyörűséges életét, hanem mert könnyű pénzt akar és lehetőleg sokat. Ehhez meg sok vevő kell. A vevők száma meg növeli a lebukás kockázatát. Remélem érthető, hogy miért.
2016. júl. 14. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Vagy van egy jóakarója aki feldobja.

Minden mást elmondtak az előttem szólók.

2016. júl. 14. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Hogy keveredik bele?

Kipróbálja.

Hogy lesz diller?

, elkezdi fogyasztani aztán megkérdik nem akarja e árulná ingyen cuccért, majd késöbb pénzért.

Hogy buknak le?

Feldobják,észreveszik..stb

Sulimba volt egy srác...egész sulinak ő árulta. 100 ezrek pörögtek nálla minden nap. Neki szeremcséje volt és nem lett cink...sulit elvégezte és a pénzből elkezdte az életét :D

2016. júl. 24. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!