Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Miért idézhetett be egy...

Miért idézhetett be egy budapesti rendőr kapitányság gazdasági alosztálya?

Figyelt kérdés

3 éve nem voltam Budapesten, Szegeden élek és dolgozok. Nem követtem el semmi ilyen dolgot, ami erre adna okot. Miért nem szegedre hívtak be? Miért Pestre?


Életemben nem voltam rendőrségen ilyen okból, mi fog most történni? fizetik az utamat? Tanúkénti meghallgatás hogy zajlik? Vagy valaki bele akart valamibe keverni?


27/F



2016. júl. 21. 10:15
 1/9 anonim ***** válasza:

Olvasd el amit írtak az idézésbe...

Illetve menj be a rendőrségre és kérdezd meg, lehetséges lenne-e, hogy Szegeden hallgassanak ki.

2016. júl. 21. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Attól, hogy nem tudsz róla, hogy érintett lehetsz egy büntetőügyben, még lehet így. Az is lehet, hogy tényleg nem tudsz semmiről, csak valami miatt felmerült a neved. Ezt senki nem fogja neked itt megmondani, hogy miért idéztek be.


Költségtérítést kérhetsz, de az idézésen találsz egy ügyszámot és előadó nevet, talán még telefonszámot is. Hívd fel, és mond el, hogy Szegeden laksz, és nem is jársz Budapestre. Ha közvetlen elérhetőség nincs, akkor is, az idézés fej- vagy láblécében ott van a kapitányság száma, hívd fel azt, és kérd az előadót.


Légy kreatív! Mi innen nem fogunk tudni segíteni.

2016. júl. 21. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Nekem egyik előző munkahelyem miatt volt kihallgatás (szintén gazdasági alosztály), mivel semmit nem tudtam az ügyről, így az egész nem tartott tovább 10 percnél és még elnézést is kértek. Elég nagy mértékű adócsalás volt, de én már rég nem dolgoztam ott, mikor az új vezetőség égisze alatt történtek nem egészen törvényes dolgok.


Költségtérítést kérhetsz, igen! Nekem nem kellett igénybe vennem, 200 méterre lakok az őrstől :)

2016. júl. 21. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Második te meg ne ekézd a kérdezőt, mert mindenki bekakkant egy ilyentől, főleg ha az életében az első ! Én sem tudtam, hogy mi a fennforgás de végig gondoltam, hogy én semmi törvénytelent nem követtem el, nyugodt szívvel mentem be.
2016. júl. 21. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Mégis mivel "ekéztem'? :-O


Egy rossz szót nem szóltam, válaszoltam a kérdésre. Nem értelek, komolyan!


Vagy az a baj, hogy leírtam, hogy senki nem fogja tudni neki megmondani, hogy miért idézték be?!?! Mert akkor javíts ki, ha tévedtem volna!


De ha a kérdező "ekézésnek" érezte volna a válaszomat, akkor mélységes elnézést kérek. Bár továbbra se érteném... Az3rt ennyire csak nem mimózalelkű a kerdező, másrészt, ha neki nem tetszik a válaszom, akkor azt valószínűleg ő is szóvá tudja tenni.


Az meg hogy "bekakkant" mindenki egy idézéstől... én is kaptam már idézést bíróságtól, nem "kakkantottam" be.


Szóval teljesen feleslegesnek érzem ezt a kioktatást...

2016. júl. 21. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszi! GazdaságVÉDELMI alosztály pontosan. 4 éve dolgoztam egy call centerben, de miután a csoportvezető ordenáré módon beszélt velem, felmondtam. 3 hónapot voltam ott, vagy annyit se. ott lehetett valami? milyen ügyekben szoktak ők nyomozni?
2016. júl. 21. 12:33
 7/9 sztyopinger válasza:
Valószínűbb, hogy gazdaságvédelmi az az alosztály. Feltételezhetően rendeltél valamit a neten ami vagy megérkezett, vagy nem.
2016. júl. 21. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
2 éve nem vásároltam neten :)
2016. júl. 22. 08:08
 9/9 anonim ***** válasza:

5 éves a kérdés-feltevés.

Nekem ma dobta fel, 2021.06.23.-án.

:)

2021. jún. 23. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!