Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Lehet ebből rendőrségi ügy?...

Lehet ebből rendőrségi ügy? Mit lehet ilyenkor csinálni? (Többi lent)

Figyelt kérdés
Van egy barátom, akivel pár hónapja csúnyán összevesztünk. Az nagymamája szódás. Régen rengetget chateltünk és küldött poénból képet, hogy szódát iszik. A kistestvéremnek facebookon felajánlott egy embert ismerősnek, akinek pont ugyanaz a kép a profilképe,mint amit ő küldött nekem régen (szóda). Látszik rajt a címke a nagymamája nevével és telefonszámával. A kistestvérem egy vicces megjegyzéssel elküldte neki a screenshotot. A srác szólt az anyjának, aki egyből azt hitte én készítettem a profilt, miközben semmi közöm hozzá. Állítása szerint csak nekem küldte el a képet. Én az anyjának is, mindenkinek mondtam, hogy nem én csináltam a profilt, de hiába. Az anyja azóta rendőrséggel fenyeget! Mit tegyek?

2016. aug. 2. 22:01
 1/2 anonim ***** válasza:
Szard le. A rendőrség nem bemondásra büntet. Ha nem tettél semmit, nincs mitől félned.
2016. aug. 2. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Röhögd ki, a rendőrök is kifogják.
2016. aug. 2. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!