Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Foglalkoznak a rendőrök...

Foglalkoznak a rendőrök állampolgári bejelentéssel, ha egy autó illegálisan van tuningolva?

Figyelt kérdés
Úgy értem, hogyha a rendőröknek betelefonál valaki, hogy adott rendszámú autó le van ültetve, sportkormányos stb stb, és nincs rá műszaki vagy bármi egyéb engedély, akkor ebben az esetben a rendőrök foglalkoznak ezzel? Mi van ilyenkor?

2016. aug. 3. 15:09
 1/8 anonim ***** válasza:
74%
Ugyanúgy kezelik, mint a gyilkosságot, és hasonló súlyosabb ügyeket. Felírja egy papírra, beteszi egy fiókba, és el van intézve.
2016. aug. 3. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 veterán vas ***** válasza:
17%

"állampolgári bejelentés".... :(

Nagypapáék meséltek az "50-es évekről, vagy mi van? :(


Te még ott tartasz, hogy a szomszéd névtelenül betelefonál, hogy Józsika levágott másfél menetet a kereklámpás ezerkettes spirálrugóiból, és most azt játssza, hogy egy amcsi ólomszánkóban ül?

Szerinted följelentenek valakit "csak úgy", miközben azt sem tudják, hogy milyen változások vannak bejegyezve a forgalmiba?

2016. aug. 3. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Látom idetévedt egy mentálisan sérült is. Nem tudom téged ki szült meg, de egy kérdésre normálisan szokás válaszolni. Ha te nem érted a kérdést, vagy nem tudsz rá értelmesen kötözködés nélkül válaszolni, akkor minek válaszolsz? Ha kiskorodban elnyomtak, és ide jársz személyeskedni, az már régen rossz.
2016. aug. 3. 15:30
 4/8 veterán vas ***** válasza:
19%

Lehet, hogy a Te szemedben ez egy idétlen válasz volt, de az ostoba kérdésekre már csak ilyeneket szoktak adni.

A többi megjegyzésed -amit Édesanyámra, illetve rám tettél - csak Téged minősít.

2016. aug. 3. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Szerintem a probléma nálad kezdődik, hiába próbálsz most okoskodni. Feltettem egy kérdést, valószínűleg azért, mert én nem tudom. Logikus eddig, nem? Szólj, ha esetleg már itt elakadtál, és nem tudod megérteni, vagy követni. De gondolom ez az oldal ezért is lett. Ami számodra ostoba, az lehet, hogy másnak nem, nem gondolod? Érdekes, az első válaszoló nem kezdett el személyeskedni, meg cinikusan megjegyzéseket tenni, de lehet, hogy te így nevelkedtél vagy csak magadtól lettél ilyen. Erről viszont nem én tehetek, így hiába próbálkozol, aki nem bírt normálisan válaszolni, az itt egyedül te voltál. Nem tudom mit vártál, mi lesz a válasz, mikor te jöttél ide személyeskedni. Inkább ne okoskodj tovább, gyökér vagy, nem tehetsz róla.
2016. aug. 3. 15:55
 6/8 veterán vas ***** válasza:
54%

Szóval nem csak tudatlan vagy, hanem rosszindulatú is. Nem baj.(nekem legalább is nem)

Vagdalkozás helyett inkább figyelmesebben elolvashattad volna az első válaszomat. Arra próbáltam visszakérdezni, honnan tudja a feljelentő, hogy az említett átalakítások közül melyik van hivatalosan bejegyezve a forgalmiba?

Vagy arra, hogy a sportkormánynak mennyi a mérete? Ugyanis egy megadott % mérethatáron belül lehet cserélni, és még vizsgáztatni sem kell.

Vagy honnan tudja a "kedves" feljelentő a műszaki határidőt, miután hónapok óta nem mutatja a hátsó rendszámon matrica az esedékes időpontot. Tudod, ha nem ilyen bután kérdezel, és nem személyeskedsz, szívesen -és még részletesebben- leírtam volna mindegyikre a választ.

Ám ha neked fontosabb a gyermekkorommal foglalkozni, akkor tessék. (megjegyzem, gondtalan és boldog gyermekkorom volt)

Na ennyit mára. További szép napot. :)

2016. aug. 3. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Szerintem itt leginkább te kezdtél el személyeskedni, a cinikus kérdéseddel, hogy nagypapáéktól mit hallottam. Természetesen nem fogom megsimogatni a kis fejed, ha érzem a tömény szarkazmust, meg cinizmust ami áradt a válaszodból. Talán az nem jutott eszedbe, hogy nem értek hozzá, igaz?

Egyébként meg válaszoltam volna neked mindenre, és még talán el is beszélgethettünk volna, és okosabb is lehettem volna egy eszmecsere után, csak ugye ha az emberhez úgy szólnak, akkor természetesen nem hagyja magát. Legalábbis jobb helyeken.

Szép napot! :)

2016. aug. 3. 16:22
 8/8 anonim ***** válasza:
Elméletileg minden bejelentésre reagálni kell, de azt ugye nem várod, hogy egy ilyen bejelentéstől lelkesek lesznek?! Komolyan és őszintén kérdem, semmi rossz indulat!
2016. aug. 3. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!