Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit csináljak, ha anyáék nem...

Mit csináljak, ha anyáék nem jöttek még haza? Aggódjak?

Figyelt kérdés
16 éves fiú vagyok és anyám tesómmal elmentek 2 napra nyaralni. Én itthon maradtam, mert valakinek vigyázni kell a házra, mert apám dolgozik hétfőtől vasárnapig 0-24-be. 2-kor hívott anya, hogy jönnek haza. Az út egy órás. Kint vártam 3-tól 4-ig de semmi, pedig nagy dugóba is csak 1,5 óra az út. Erre elaludtam és közben hívott 1-szer apám, de nem vettem fel, mert nem hallottam és ennyi. Nincs pénz a telefonomon, nem tudok hívni. Küldtem ilyen visszahívó smst, amit a Telekom ad fel. Arra mindig perceken belül válaszol anya és apa is. De most nem. Már 18:15 van és még mindig nincsenek itthon. Pedig kaja és pénz sincs már vennem. Félek :(

2016. júl. 31. 18:15
 1/3 anonim válasza:
Van bárki a közeledben akit ismersz és megbízik benned? (Pl barátok vagy másik családtagok ) Mert ha van elkérhetnéd valamelyikük telefonját és arról hívhatnád a szüleidet.
2016. júl. 31. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Na visszahívott! Jogosan aggódtam, mert kigyulladt a kocsi út közben és majdnem berobbant :S De nemsokára itthon vannak, csak értük ment apa. Köszönöm istenem :)
2016. júl. 31. 18:27
 3/3 A kérdező kommentje:
Amúgy 1-es lenne, csak nyaral az összes. Ilyen amikor szegényként él valaki olyan helyen, ahol a szomszédok mind gazdagok.
2016. júl. 31. 18:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!