Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Rendőrséghez kéne fordulnom?

Rendőrséghez kéne fordulnom?

Figyelt kérdés
Facebook-on nekem egy fiú, de teljesen biztos vagyok abban, hogy ez egy kamu Fb... 11 ismerőse van és soha senki nem ír neki az uzenőfalára sem, vagy nem tesznek ki neki képeket a barátai, hogy együtt lettek volna. Különben is, csak olyan emberek az ismerősei, akik nekem is. Viszont én ismerem őket személyesen is. A lényeg az, hogy engem nem is zavarna annyira, hogy nem is ő van a képeken, ha tudna viselkedni. Állítólag Londonban lakik, viszont folyton tudja mit csinálok, akkor is ha nem mondok neki semmit róla. Tudja mi van rajtam, mikor hol vagyok..... Azt mondta vannak ismerősei, akikkel figyeltet. De akkor hol vannak ezek az ismerősök? Miért nem az ismerősei Fbn? Megfenyegetett már nem egyszer, meg ilyeneket ír, hogy vagyok vigyázzak a sötétben, mert tudja hol lakok.... Pedig ezt sem mondtam el neki. Gyanítom, hogy a faluból valaki szórakozik, de nem tudom ki... És ezzel már túl messzire megy. Direkt írok neki, hogy ha esetleg tényleg feljelenteném vagy valami, legyen bizonyítékom, bár amúgy is ír, ha én nem.... Mit kéne tennem? Hogy tudhatnám meg ki ez?
2016. aug. 17. 07:32
 1/2 EagleHUN ***** válasza:

Miért nem tiltod le hogy ne tudjon írni?


KAMU

2016. aug. 17. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nyilvánvalóan valamelyik testvéred szórakozik. Miért nem szakítod le a fülét?
2016. aug. 17. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!