Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Fizikai alkalmasság vajon...

Fizikai alkalmasság vajon sikerülhet így?

Figyelt kérdés
Üdv, elhatároztam, hogy rendőrnek szeretnék menni. Beszéltem már olyanokkal, akiket sikeresen felvettek, de voltak olyanok is, akiket elutasították. Ők azt mondják, hogy nagyon keményen nézik a fizikai vizsgát. Rajtam van egy kis többlet - nem, nem vagyok túlsúlyos - ez miatt tartok attól, hogy nem sikerülne a felvételim. Persze elkezdtem már készülni a gyakorlatokra (futás, felülés, fekve-nyomás). Szerintetek is nagyon durva a fizikai felmérő?

2016. aug. 18. 15:39
 1/6 anonim ***** válasza:
Keress egy jól megtermett politikust, és gondoskodj a hátsó fertályának a fényességéről. Akkor átjutsz. A többiek is így jutnak át.
2016. aug. 18. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem lehetetlen teljesíteni. Ha meg készülsz is rá, akkor meg kizárt, hogy ne sikerüljön! Szóval csak hajrá, bízz magadban!!
2016. aug. 18. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nem olyan nehéz.

Mondjuk én is csak 3 hónappal előtte kezdtem el komolyabban felkészülni (habár már előtte is sportos alkat voltam) és sokkal több pontom volt mint amennyi a határérték volt. Nem volt nehéz.


Igazából a ponthatárokat is könnyű elérni az érettségiknél.


Az egészben a legnehezebb a pszichológiai alkalmassági, mivel ott olyanokat is kérdeznek, hogy: "Széchényit jobban kedvelem mint Kossuthot? Igaz vagy Nem igaz?" és ha nem azt válaszolod amit ők elárnak akkor sajnos bukta.

2016. aug. 18. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nem durva a fizikai felmérő, egy 20-25 év közötti mozgáshoz szokott srácnak nem okoz gondot.


Ha képes vagy végrehajtani 30 másodperc alatt 35 fekvőtámaszt, hajlított karú függésben (fogórúdra felhúzódzkodva) megtartani magad 73 másodpercig, 60 kilogrammos súlyzót fekve kinyomni 25-ször, a 4 x 10 méteres ingafutást teljesíteni 8,8 másodperc alatt, ha helyből elugorsz 2,5 méterre, 60 másodperc alatt hanyattfekvésből felülsz 55-ször, és végül futsz 5 kört (2000 métert) 7 perc 35 másodperc alatt, biztosan fölvesznek.


De ha ezektől egy kicsivel kevesebbet bírsz teljesíteni, akkor is fölvesznek, mert nagyon kellenek rendőrök a keleti-délkeleti határhoz!

2016. aug. 18. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

#4


Az NKE-RTKra nem kell fekvőtámaszozni.

A súlyzózás és tartás közül pedig egyet kell választani.


Így összesen csak 5 feladatot kell teljesíteni.

2016. aug. 19. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nagyon helyes akit nem vesznek fel... nem kell még több puha p*csű.
2016. aug. 20. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!