Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Hány ember tűnik el évente...

Hány ember tűnik el évente véglegesen Magyarországon?

Figyelt kérdés
A véglegesent úgy értem hogy soha többé vagy nagyon hosszú idő múlva kerül elő az ember.

2016. aug. 18. 16:19
 1/6 anonim válasza:
100%
ezt egy hétköznapi embernek elég nehéz megmondani, mert az interneten csomó statisztika van. de ha neked jó egy kevésbé pontos válasz is, akkor szerintem írd ki a lehető legtöbb adatot, és számolj belőlük egy átlagot!
2016. aug. 18. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Honnan tudjuk ezt?


Honnan tudod, hogy az eltűnt személy nem kerül elő 1 hónap, év vagy évtized múlva?

2016. aug. 18. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
17%

Véglegesen? Szerintem 0.

Fizikai képtelenség hogy valaki Magyarországon csak úgy eltűnjön. Max nem találják meg a holttestét, vagy porrá ég, de nem tűnik el, legfentebb átalakul.

2016. aug. 18. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

[link]

(a blogot egy volt rendőrtiszt írta)

2016. aug. 19. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Na végre egy normális válasz! Köszönöm zoligyerek! :)
2016. aug. 19. 19:34
 6/6 s55 ***** válasza:
69%
zoligyerek, én is köszönöm, nagyon megdöbbentő volt látni, hogy tényleg mennyi ember tűnik el teljesen nyomtalanul, még a modern technika, civilizáció mellett is, ahol szinte nem léteznek olyan helyek, ahol nem élnek, vagy legalábbis fordulnak meg emberek...
2016. aug. 21. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!