Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » A terhességgel, szüléssel...

A terhességgel, szüléssel megváltozhat véglegesen az ember alkata, hízékonysága?

Figyelt kérdés
A terhességem előtt szó szerint csont-bőr voltam, kislány korom óta. Naponta akár több tábla csoki és rendes adag kaják mellett sem híztam egy dekát sem. Terhesség alatt viszont - a korábbiakhoz hasonló mértékű evés miatt - híztam majdnem 30 kilót. Most, több, mint másfél évvel a szülés után még mindig vannak olyan testtájaim (pl. has), amikről egyszerűen nem akar lemenni a zsírpárna, pedig amúgy a súlyom már teljesen normális. Lehet, hogy ez már "végleges" változás, vagy van még esély arra, hogy ne csak a súlyom, hanem az alakom is legyen a régi? Van valakinek tapasztalata?
2009. nov. 17. 13:49
 1/3 anonim ***** válasza:

Szerintem nem a terhességben és a szoptatásban keresendő az ok hanem a 30 kiló hízásban. Azt gondolom, hogy ez nem tud nyom nélkül elmúlni ha terhesen szedte föl az ember, hanem.

Én 11 kilót híztam mindkét babámmal, az elsőnél nyom nélkül elmúlt minden a másodiknál a hasfalam lazább, bár a babám is nagyobb volt! A mellemmel nem tudom, hogy mi lesz mert még szoptatok.

2009. nov. 17. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Igen, megváltozhat az alak teljesen.

Én hiába fogytam le szülés után, az alakom más lett, átalakultam.

A melleimről meg jobb, ha nem is beszélünk :( Gondolom a fejés tette meg a hatását :(

2009. nov. 17. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi!
2009. nov. 21. 10:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!