Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Szerintetek a 10-20 éve...

Szerintetek a 10-20 éve eltűnt emberek előkerülnek még valaha?

Figyelt kérdés
Nagyon sokan vannak az FBI és a rendőrségi honlapokon nyilvántartva.
2016. szept. 19. 17:15
 1/6 anonim ***** válasza:
83%
Esetleg a holttestük.
2016. szept. 19. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
83%
Épp ezen gondolkoztam én is. Hogy mi történhetett azokkal, akiket már nagyon rég keresnek. És szerintem is halállal végződött az ilyen esetek nagyrésze, csak nem mindig került elő a kétséget kizáró bizonyíték. Ritka az az eset, amikor a mintagyerek, mintaapa magától tűnik el és új életet kezd valahol máshol, úgy hogy az itthoniak ne tudjanak róla. Voltak ilyen esetek, de akkor általában utaló jel is volt arra, hogy önszántából ment el.
2016. szept. 19. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Max aki önként tűnt el.
2016. szept. 19. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Vannak olyan emberek, akik csak a családi körülmények miatt szöktek el. Ők élnek. De, ha fiatalok, például 20 év alattiak, azok nem valószínű, hogy élnek.
2016. szept. 19. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ha élnek még esetleg.
2016. szept. 19. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Egy részük,igen.Azok,akik "önként" tűntek el,mert azért vannak ilyenek is.Meg persze,kerültek már elő elrabolt emberek is évek múlva.Akik viszont gyilkosság áldozatai lettek,azoknak nyilván legfeljebb a maradványai,vagy az sem.
2016. szept. 20. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!