Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Terrortámadás lehetett a...

Terrortámadás lehetett a teréz körúti robbantás?

Figyelt kérdés
Szerintetek mekkora rá az esély, hogy az volt? Kíváncsi vagyok más, hogy vélekedik a dologról

2016. okt. 1. 15:57
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:

profi volt:

1.nagy szakértelem kellett már a bomba összeszereléséhez is

2 bomba egyes részei kínából származtak

3. térfigyelő kamerák minőségének megállapítása, szándékosan kerülte a jobb minőségű felvételeket készítő kamerákat, fényviszonyok

4.előre kitervelt volt, ezt bizonyítja, hogy biztosan járt már korábban a helyszínen ugyanis a kapualjban tanyázó hajléktalan táskáját, amibe a bombát rejtette korábban ellopták, tehát helyszínbejárás stimm.

5. a hajléktalan, aki ott szokott tanyázni nyilatkozta, hogy a járőröket, akik megsérültek jól ismerte ugyanis ott szoktak járőrözni és többször beszélt is velük.

6. tudta a járőrök, későbbi áldozatok útvonalát

7. korábbi nyugat-európai merényletek helyszíneinek környékét is futárral mérette fel az iszlám állam, ez most se történhetett másként

8. tudta a bomba hatóerejét (kapualjban kivárta robbantást), kifigyelte már korábban, hogy a hajléktalannal kapcsolatban áll a két rendőr így csak elég volt ellopnia az egyik személyes tárgyát(táska), hogy feltűnjön a járőröknek, hogy a hajléktalan talán elhagyhatta a táskát és odamenjenek hozzá gyanútlanul. Máskülönben szerintem nem mentek volna oda a táskához.

2016. okt. 1. 16:53
 12/21 anonim ***** válasza:
5%

Ez mind csak azt bizonyítja, hogy az elkövető értett a dologhoz, de nem azt, hogy terrorista volt.

Sőt, a személyes kapcsolatok ismerete inkább erősíti, hogy a rendőrök személyesen voltak a célpontok, nem pedig csak bármilyen rendőrök.


Továbbá a terrortámadás lényege, hogy féljünk egy csoporttól. Ezt a támadás senki nem vállalta magára, kitől féljünk hát? Az ISISnek érdekében áll, hogy jöjjenek a migránsok, mert emeli a biztonsági kockázatot, vagyis a népszavazás előtt nem áll érdekében megijeszteni a magyar népet. Ne menjünk bele mennyi befolyása van a népszavazásnak a migránsok beengedésére, de ha a nemek nyernek, biztos nem segíti az ő ügyüket.

2016. okt. 1. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
61%

Ha van valakinek ideje és energiája, reagáljon minden egyes pontra, nekem jobb dolgom is van.


Az összes pont médiából vett vagy igaz - vagy nem dolog, valamint egyszerű feltételezés.


Akárcsak az utolsó pont, hogy odamentek volna a táskához. Ilyet sehol, senki nem mondott, nyilatkozott. És szerintem a felvételen is az látszik, hogy egyszerűen csak sétáltak volna el mellette.

2016. okt. 1. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 A kérdező kommentje:
A pontok közelebb állnak a valósághoz mint csak feltételezések legyenek. Direkt nem mentem találgatásokba
2016. okt. 1. 17:16
 15/21 anonim ***** válasza:
60%

Hát hogyne... Sebaj! Érvelgess csak el nyugodtan, hátha lesz, aki beszáll a játékba, biztos ettől sokkal több és jobb lesz az életed.


De ha ellátogatsz az Origóra, meg az Index FB oldalára, akkor még egy rakat hasonló terror-, robbantás-, robbanószer- és kriminalisztikai szakértőt fogsz találni, tele van velük a padlás, és mindegyik azt hiszi, hogy tudja a frankót. Sebaj! Itt már úgyis mindenki szakértő!

2016. okt. 1. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 A kérdező kommentje:
Persze, fogjuk a kormányra hisz az a legegyszerűbb...bocs ez az oldal arról szól, hogy kérdéseket tesznek fel és válaszolnak. Ha te nem akarsz az a te dolgod. Bírom az ilyen mindenki hülye csak én vagyok helikopter embereket. Oszd meg a tudásod mester vagy inkább ne.
2016. okt. 1. 18:58
 17/21 anonim ***** válasza:
Nem
2016. okt. 1. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
61%

Nna, kerdezo, akkor inkabb reagalj az en valaszomra

12es vagyok

2016. okt. 1. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
Egy valami biztos: a rendőrök és a robbantó nem tartozott egymás ismeretségi körébe. Különben már név szerint és igazolvány fényképével köröznék.
2016. okt. 2. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
56%
Ez nem terrortámadás volt.
2016. dec. 6. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!