Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Határvadászként is lehetséges?

Határvadászként is lehetséges?

Figyelt kérdés
Az lenne a kérdés hogy ha Határvadász valaki és leszolgál x-évet akkor van lehetősége hogy egy elit egységbe dolgozzon tovább? vagy ez csak a sima rendőröknek lehet a készenlétiseknek már nem?

2016. okt. 17. 12:54
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
18%
Ennyire nincs életed, hogy már arról álmodozol, hogy elit határvadász leszel? Ez szomorú. Keress inkább barátnőt és alapíts családot.
2016. okt. 17. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
33%
Igen. Az első két évben csak kerítést építhetsz, de utána már elit határvadász leszel, és személyesen te verheted meg a gonosz migrácsokat.
2016. okt. 17. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
36%
Hogyne, két évnyi kielégítő szolgálat után kapsz egy birodalmi lépegetőt és azzal apríthatod majd a birodalom... izé... az ország ellenségeit.
2016. okt. 17. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

Ti mind 3-an nem tudtok olvasni vagy értelmezni?

Nem az a kérdés hogy Határvadászból lehete elit határ vadász(mert úgye ilyen nincs) hanem az hogy a ranglétrán lehete fentebb menni mint pl:egy elit(kommandós) egységhez bekerülni,mert egy sima rendőr megteheti de a készenléti rendőrök nem tudom hogy megtehetike.

Ja és ha nem értetek a témához akkor ne szólj hozza,és bár ne mutassátok ki azt hogy nincs egy kicsi hazaszeretetetek.

Beszari a ti fajtátok....

2016. okt. 17. 15:43
 5/14 anonim ***** válasza:
3%
Figyeljenek oda!Milyen nagy szája lett hirtelen.Mert rohadt nagy hazaszeretet kell ahhoz hogy határvadász lehet.Nagyon védik a hazájukat.Fel-le mászkálnak egész nap és a migrókat nézik,igazgatják neg minden.Kész Afganisztán.
2016. okt. 17. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
29%
Én szeretem a hazámat, az Európai Uniót.
2016. okt. 17. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

Nem tudom ki kezdett el nagyképűsködni és más munkáját szidni,lebecsülni gondolkozz mielőtt írsz valamit én se mondom azt egy irodai munkásra hogy egész nép ül a számítógép előtt és csak kapja a pénzt.

Ja és nem kell megsértödni és főleg nem kell olyan topikba írni amiről fogalmad sincs.

2016. okt. 17. 20:15
 8/14 anonim ***** válasza:
0%

Na,még idáig gondolkodtam azon hogy írjak-e valamit,de nem fogok. :D

Azt én döntöm el,hogy hova írok és mit.Nem tudom hány éves vagy,de ritka egy gyökér lehetsz,aki azt hiszi,hogy ha lehúz valahol x évet,akkor máris elit egységben dolgozhat.Attól mert két évet jársz fel-alá a határon nem leszel TEK-es :D

2016. okt. 17. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó és a többi géniusz ne csak 1x olvassátok el a kérdést mert nem tudtok szöveget értelmezni!!

"ritka nagy gyökér lehetsz ha azt hiszed..."-épp ez volt a kérdés amit feltettem.

U.I:

A sima rendőrök ha ledolgoznak 5-10 évet akkor nekik van lehetőségük tovább(fentebb) lépni a ranglétrán és idővel ha akarnak és megfelelnek akkor tagja lehet egy elit egységnek(mint pl:TEK) és az volt a kérdés hogy a készenléti rendőrökre is érvényes-e ez.

De persze ha még ezzel se vagytok tisztába akkor csak irjátok a hülyeséget csak azért hogy magatokkal hitessétek el azt hogy benne vagytok a rendőr meg ehez hasonló témákban.

Ja és...most decemberbe jön ki a Star wars legújabb része...annál több izgalmat ne vállaljatok be...

2016. okt. 17. 21:39
 10/14 anonim ***** válasza:

A készenléti rendőrségbe is jelentkezni kell.Az nem egy ágazat,szak vagy kar,ahol az egyetemen kell jelentkezni.Ha már rendőr vagy,akkor jelentkezhetsz KR-be,onnan x év után TEK-hez.

Ennyit akartál tudni?

2016. okt. 17. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!