Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Szerintetek milyen büntetést...

Szerintetek milyen büntetést kapnak azok akik bántalmazták tegnap a fütyülő honfitársaikat? Miért nem tetszett nekik hogy más véleményt alkot Orbán Viktor beszédéről?

Figyelt kérdés

#fideszes bűnözők #fideszes fanatikusok #fideszes verekedők
2016. okt. 24. 10:35
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%
Büntetést? Ne viccelj, már az is valami, ha nem tüntetik ki őket.
2016. okt. 24. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
7%

Most igazán; milyen büntetést kéne kapniuk?


Amikor a moziban néhány bunkó pofázik, és zavarja, hogy nézzem a filmet, sokszor engem is csak azt tart vissza, hogy odamenjek, és kizavarjam őket, hogy akkor nem látnék még annyit a filmből.

Igaz, hogy ha látszik, hogy végig ugyanazt fogják csinálni, akkor ott is hagyom a filmet, és visszakérem a jegy árát.


És ez csak egy egyszerű film, amit AKÁRMIKOR megnézhetek, akár on-line is.!!


Ha egy egyszeri eseményen zavarnának a fülembe fütyüléssel, szerintem a rendvédelemnek kéne mellém állni, és elvinni a zavarókat. Ha nem viszik, lehet, hogy én is pofán vágnám, aki zavar! Én hallgatni akarom a beszédeket, ha ők nem, tűnjenek onnan, fütyüljenek máshol.


Nem érdekel jobban, hogy honfitárs, mint a honfitársakat az, hogy engem hagyjanak békében hallgatni-nézni, ami megy.

A véleményüket nyilvánítsák ki úgy, hogy engem ne zavarjon. Mellesleg, nem hiszem, hogy az Orbán beszédéről alkottak véleményt, hiszen a saját zajuktól nem is hallották.


Szerintem legföljebb felfüggesztettet kaphatnak, vagy pénzbírságot. Amit előre is szívesen kifizetnék, azért, hogy maradjanak csendben. És akkor máris a maffiapénznél tartunk, hogy azért fizetnénk, hogy valamit NE csináljanak, ugye.


És akkor még nem beszéltünk a lényegről, hogy milyen állami megemlékezésen zajongtak. Mert azon az alapon őket, a zajongókat kéne börtönbe zárni, alaphangon.

2016. okt. 28. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!