Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Mit gondoltok az alábbi videóról?

Mit gondoltok az alábbi videóról?

Figyelt kérdés

0:45 másodperctől ez a rendőr hogy gondolta ezt a viselkedést ? Először is az rendben van hogy biztos hogy bűnöző a srác meg talán keresett személy stb stb.De a rendőr-től ezt a fajta reakcióját még is hogy gondolta ? Mikor a srác el akar indulni a visszapillantót izomból nyomja az a balek hogy álljon meg,ha le törik akkor ki fizeti azt az összeget ami körülbelül 3-4 de lehet több havi fizetése ? Aztán ott van az ütés az ablakra,minimális az esély rá de betörhetett volna vagy ha nem is törik be ,nagyobb eséllyel be repedhetett volna akkor mit csinál ? Azt is fizetnie kellet volna,vagy a rendőrök ha kárt tesznek egy ilyen értékű holmikba ők mentesülnek a kifizetéstől ? Aztán ott van az is ahogy a srácot ki szedte az autóból és rá lökte,szinte fel dobta az autóra hát ez is micsoda ?Rendben van hogy nem akart ki szállni első,második szóra sem de ilyen viselkedést hogy tehet meg egy rendőr , majd földhöz is vágták és mind ezt úgy hogy a srác normál módon ki szállt az autóból nem próbált menekülni és 1% jelét se mutatta annak hogy ő ki akar csúszni a rendőrök markából mert normálisan viselkedett.Szerintem nem érdemelte meg ezt a bánás módot.Szerintetek teljesen korrekt és normális módon jártak el a rendőrök vagy tényleg túl lőttek egy kicsit a célon ? Ti mit gondoltok ?


https://www.youtube.com/watch?v=y3n_cqCIyTw


2016. okt. 27. 01:52
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Az Allamokban ervenyben levo torvenyek szerint teljesen szabalyos, ugyanis a kiskocsog nagyfiu akart lenni, es figyelmen kivul hagyta a rendor intezkedeset a tulajdonaban levo kocsijanal. A rendor utasitasara, hogy varjon, el akart indulni, majdnem elutotte. Szerencses, mert nem kapott trasert, es nem is lottek le :)

Az ejszakat tuti bent toltotte, de, ha figyelembe veszik, hogy a rendor a kocsielott allt, es ennek ellenere elindult, akkor lehet, hogy par telen nem fog fazni karacsonykor.

Ez nem magyarorszag, hogy ugyis kihozza apuci mert joban van orbannal!

A tobbit nem neztem vegig, mert a masodik es harmadik kocsi soforje is ugyanekkora paraszt, es meg vezetni sem tudnak, igy nem erdekelt a tobbi.

2016. okt. 27. 02:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem teljesen jogos a rendőr reakciója.

Először nyilván szóban figyelmeztette,hogy szabálysértést követett el és ennek ez és ez a következménye.

Erre a "nagyfiú" visszaült a kocsiba,ekkor a rendőr még szándékosan be is állt az autó elé és ő ennek ellenére elindult.

Még jó hogy a rendőrnek elege lett belőle,az meg kit érdekel,hogy baja lesz az autónak?A rendőr épsége csak fontosabb.

Ráadásul semmi hasonló nem történt volna,ha a gyerek ha már szabálysértést követett el nyugton maradt volna,elveszi a cédulát,aláírja apapírt és békésen továbbmegy,ahogy a rendőr is.

2016. okt. 27. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Pénz van, ész nincs.
2016. okt. 27. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
0%
Én azt nem értem, hogy miért nem mehetett el? A rendőr sem sokat szólt hozzá, ahogy láttam, nem mondta, hogy ne menjen el. Sajnos a rendőrök ilyenek, ugyanolyan agresszívek, mint a bűnözők.
2016. okt. 27. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

4-es,szerintem egyértelmű,hogy éppen a papírokat tölti ki.Magyarországon is ugyanígy néz ki ez a procedúra.Kettő lapot kell kitölteni,mindkettőt aláírod és úgy mehetsz tovább.

Egyébként lehet,hogy szólt is a rendőrt,csak a zene miatt nem lehet hallani

Azok után meg hogy elindult úgy,hogy a rendőr az autó előtt volt én nem is csodálom a reakcióját.

Egyébként én maximálisan liberális vagyok,de ez nem jelenti azt,hogy akkor mostantól nyugodtan menjünk át minden rendőrön és hagyjuk figyelmen kívül a kreszt,mert max ha nem akarunk bírságot fizetni továbbhajtunk.

2016. okt. 27. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy ezt nem tudta az arabus kinézetű illető, különben miért akart volna elmenni? Persze a logika sem a rendőrök erőssége.
2016. okt. 27. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!