Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mit gondoltok erről a videóról?

Mit gondoltok erről a videóról?

Figyelt kérdés

Arra is kiváncsi vagyok hányan látták. Meg persze hogy meghallgatta e valaki. És a véleményre is kiváncsi lennék. Jó nem hasra esni kell tőle, de annyit csak ér hogy egyszer az életben az ő véleményét, meg álláspontját is meghallgatjuk a dologról(különösen arról abizonyos dologról). Azt tudjuk hogy mindenki el tudta mondani a saját verzióját az utca embere, a pártok mindenki hogy szerinte mi zajlott ott és mindenkinahhoz is tartotta magát. De kiváncsi vagyok az érintett személy álláspontját,vagy szavait ki hallgatta meg az akkori esetről, meg ami azóta történt. Mindenki használta ellene, de most ebben ő elmondja ami történt. Ti mit gondoltok?

[link]

Szóval? (Nyugi, LMP-s vagyok)



2016. aug. 8. 21:20
 1/7 A kérdező kommentje:

Ja amugy erre a videóra aztmondta a Jobbik pl, hogy "börtön helyett kínos videóval ünnepelte az évfordulót.."

Látható, azonnal ellene hangolja mielőtt gondolkodna. Nem hiszem hogy saját vélemény mellett meghallgatta volna bármelyikük...

2016. aug. 8. 21:25
 2/7 anonim ***** válasza:
54%
A beszédnek valóban volt egy olyan mögöttes tartalma amit kevesen értettek meg , ugyanakkor az is tagadhatatlan hogy Gyurcsány is rengeteg lopott , 4 milliárdos vagyona van , vajon tisztességesen ? Ugyanakkor a beszédnek vannak olyan pontjai is amit lehetetlen kimagyarázni !
2016. aug. 8. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Hát jó kínos mondatokkal van teli igen. Pont ez okozza hogy nehezen érthető. (Na meg...azért ő milliárdosként lett politikus...Viktor azután szedte meg magát hogy politikus lett, nagy külömbség)
2016. aug. 8. 21:36
 4/7 anonim ***** válasza:
Sokat hízott.
2016. aug. 8. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Egyetértek vele!
2016. aug. 8. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Ez legalább őszinte volt tőle.


https://www.youtube.com/watch?v=pzCQi1B1GRI

2016. aug. 8. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Mondjuk ezektől kicsit bővebb, meg komolyabb válaszokat vártam volna..
2016. aug. 9. 23:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!