Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Mi a véleményetek a határvadás...

Mi a véleményetek a határvadász toborzásról? Miért vagy mellette és miért ellene?

Figyelt kérdés
2016. okt. 29. 17:25
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
10%

Abszolút nem vagyok mellette, ellene meg igen. Minek kell civil embert ilyenekbe belevonni, a tetves rendőrök 70%-a meg csak kihúzza a munkaidejét és ezekre büszke az állampolgár, utoljára a 90-es években láttam normális rendőri intézkedést, ezzel a "hatásvadász" toborzással is csak arra mennek ki hogy a hülyéket bevonják a menekültek elleni kampányba.


Állítsanak oda a kerítéshez olyan rendvédelmi tagot, aki hajlandó utazni/ingázni, és megvan oldva, minek kell még erre külön fizetést adni, azért hogy ott álljanak, mert hogy intézkedést nem tudnának tenni a feltartóztatni kívánt személyek ellen az is tuti.


Egyébként meg az ilyen wannabe náciknak, foci ultráknak, fotel zsoldosoknak jó tanuló pénz.

2016. okt. 29. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Szerinted most kik vannak a határon?
2016. okt. 29. 18:08
 3/13 anonim ***** válasza:
0%
Nyitott határok mellett vagyok, úgyhogy nyilván a határvadászat ellen.
2016. okt. 29. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
68%

Nevetséges,hogy eddig mennyien jelentkeztek és akkor akik meg is feleltek....A mi megyénkből szeptember közepéig konkrétan 32 jelentkező volt, siralmas.

Viszont országos átlagot nézve a legtöbben azért olyan megyékből jelentkeztek ahol nem igazán van túl sok munkalehetőség....ebből a szempontból jó mert munkát kap az a fiatal és középkorú aki nem nagyon talált, és persze nem közmunkát és nem segélyt.

2016. okt. 30. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 kriszpo ***** válasza:
100%

#1-es: Mielőtt a rendőrből rendőr, a katonából meg katona lett előtte civil volt. A határra nem hülyéket vezényelnek ki, felvételi, kiképzés... további info: [link] Sajnos kevés a katona és a rendőr, akiket ilyen esetbe mozgósítani lehet, ezért van most szükség a toborzásra. Állománybővítés. A rendvédelmi tagok IS kint vannak a határon a társaikkal és bizony intézkednek ha kell (ezt onnan tudom, mert nekem is van ismerősöm köztük). Egyébként nem vagyok benne biztos, hogy csak "wannabe nácik, foci ultrák, fotel zsoldosok" jelentkeznek határvadásznak.

#3-as: Nem csak nyitott határok vannak. Az ország minden részéből érkeznek határvadászok.

A kérdésre visszatérve: Ha szükséges, toborozzanak. Azt, hogy ezt milyen sikerrel viszik véghez, meglátjuk. Ártani nem árt senkinek.

2016. okt. 30. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
0%

#5

Szerintem nem értetted meg amit írtam. Én amellett vagyok, hogy nincs szükség semmiféle határellenőrzésre. Az országok között szerintem nincs szükség határokra. Ehhez nem releváns az, hogy az ország melyik részéből érkeznek határvadászok.

2016. okt. 30. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 kriszpo ***** válasza:
81%
Valóban félre érettem. Az egy dolog, hogy te nyitott határokat szeretnél, az meg egy másik, hogy nem minden szomszédos ország tagja a Schengeni övezetnek. Személy szerint én nem vagyok híve a nyitott határoknak, jobb ha nem érkeznek ellenőrzés nélkül az országunkba bizonyos népcsoportok tagjai...
2016. okt. 31. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Engem a módszer sunyisága, aljassága döbbentett meg, ahogy kezdetben ellehetetlenítették, majd felszámolták a sorkatonaságot, leépítették a zsoldos sereget, annak eszközparkját, utána a határőrséget, majd a védműveket, végül a jogi kereteket is kikezdték. Ezután elindították és fenntartják tervszerűen a népvándorlást, (mert naiv dolog lenne azt hinni, hogy ez magától folyik ilyen mértékben tömegesen és szervezetten) a kormányhivatalok EU-szerte eközben "pozitív diszkriminációval". (Eleve hülye a kifejezés, hiszen a "pozitív" mindig nézőpont kérdése. Az mindig a többség rovására megy, számunkra erősen negatív... A diszkrimináció az egy nem bábdemokráciában csakis diszkrimináció, az előjel meg minden esetben etnikumfüggő, semmi több.)


Világszerte támogatják a helyi lakosság zaklatását, az atrocitások elhallgatását majd ezt az egész aljasságot egyoldalúan feltálalják a médiákban az embereknek, akik pedig szimplán elhiszik mindaddig, míg saját vagy hozzátartozóik bőrén nem tapasztalják ezeket.


Nos, én megtapasztaltam, mikor este fél tizenegykor beköltöztek szüleink tanyájába, őket fahusánggal kikergetve, kirabolva az éléskamrát, koszosan befekve ágyukba. A 9(!) éves húgomat kis híján megerőszakolták, csak a hirtelen vasvillákkal, baltákkal, kaszákkal összeszaladt szomszédoknak-barátoknak köszönheti szüzességét, talán az életét is. De egy ekkora lánynak magyarázza már el valaki, miért történik az ilyesmi!!!


Miért van az, hogy ránk vonatkoznak a törvények, szegény erőszaktevő migroncsokra pedig se az itteni, se a szülőföldjüké nem vonatkozik? Mert az itteni szerint börtön, az ottani szerint meg kézlevágás, kasztrálás és hasonlók járnak. Uraim, ha a miénket nem, akkor az övéket biztos ismerik! Mégis a sok sok esetből hány ilyet ítéltek már jogerősen el bármilyen törvény szerint?

Merthogy jogaik meg vannak ám, azt nagyon ismerik...


Ezek a "tanyavendégek" liberális uraim, _állatok_ voltak, nem emberi lények és semmi keresnivalójuk egy olyan országban, mint hazánk, vagy akár az unió. Ha otthon vagyok, velószínű, hogy a motoros fűrésszel esek nekik és darabolom fel az összeset. Meglehet, velük ellentétben - akikre a jog elvétve sem vonatkozik - engem évekre lecsuknak, de abban a pillanatban, mikor megtudtam, én bizony azt se bántam volna.


És mivel át tudtak jönni szabálytalanul és jogtalanul a határon, így történhetett meg családommal, ami történt.


Hatalmas köszönet ezúton is azoknak, akik az ilyen, vadliberálisok által a lakosságra szabadított hordáktól - a lehetőségekhez képest - megpróbálnak kímélni bennünket...


Mi ki szoktunk vinni pár tál ételt, szendvicset nekik, tegyétek Ti is azt legalább! - Mert az étel ellátmányuk szegényeknek valami szánalmas... Ezt az életveszélyes, nehéz munkát csak elhivatottságból lehet csinálni.


A környéken lakok, nap mint nap látom, mi megy a határon.

És ne legyen aki őrzi?!? Istenem, tényleg kihalásra ítéltettünk...


Az meg csak részletkérdés, miért is vagyunk az unió hivatalos határai, illetve hivatalból miért is kell egy uniós határt őrizni.


Nem kell szeretni a rendőröket sem, de nem akkor kell ütni rajtuk, mikor véletlenül épp bennünket védenek.

Szidjátok akkor, mikor pénzbehajtanak az utakon, vagy becsületes embereket zaklatnak otthonaikban. De ne azért, mert segítenek abban, hogy az Aljrokkanni Nyelnijó utasítására szétvert határőrség dolgát végzik - ahogy tudják.


Én amúgy nem vacakolnék dupla kerítésekkel. Úgysem lehetünk sose EU-nyalnijós testvéreink szemében jók. Ettől kezdve akár maga a tüzes-patás sátán is lehetünk nyugodtan, nem fakadunk sírva miatta. Símán egy széles aknazárral, vagy automata hőkövetős géppuskafészkekkel, esetleg pár wattos, fél világot osztogató automata pásztázó lézerekkel zárnám le a határt, nem bohóckodnék az állat és egyéb jogvédőkkel. Nem lenne itt átjárkálás, meg migroncs-csempészüzlet. Aki akar, az jöjjön az erre való átkelőn és ott majd szépen eldöntik, hogy egy nyomorult anya és gyerekszomorító, vagy pl. tényleg szegény, keresztény üldözött. Ha gyerekszomorító, akkor nincs miről tovább vitatkozni. Menjen az USA-ba, ott a "nem létező", antiliberális kerítésnél tárt karokkal várják. Esetleg Ausztráliába, ahol a parti őrség simogatja meg őket. Vagy Orosz barátainkhoz, akik szintén tárt karokkal várják és még evezni is megtanítják...


Ha meg szegény üldözött, akkor pedig szépen végigjárhatja azt az utat, amit 56-ban hazánk fiaival osztrák és egyéb drága testvéreink is végigjárattak. Ha ők kibírták, itt vannak, akkor ezek is kibírják.

Oszt felőlem lehet nácizni, rég lepereg már az emberekről az ilyen ócska és szánalmas szöveg. Nem, mintha egyetértenénk, ám mégis dicséretnek vesszük, mert visszajelzés, hogy ér valamit amit mondunk. Van szemünk. Tudjuk, egyre többen pontosan értjük, mi történik.

2016. nov. 3. 04:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:
Én egyetértek azzal hogy a határt meg kell védeni nem csak az illegális migrációval szemben, hanem az erre épülő bűnözéssel szemben is. (pl: csempészet, embercsempészet) Az is igaz hogy kis ország vagyunk limitál erőforrásokkal tehát hogyha a minden rendőr és katona a határ mentén kézen-fogva állna akkor se lennénk elegen hogy mindenhol figyelni tudjunk. Én elfogadom a kerítést de hogy minden túlbuzgó állampolgárt odaküldjünk az már más kérdés, én például nem támogatom. Persze kaphatnak gyorstalpalót de az annyit is ér. Inkább az amerikai határhoz hasonló fejlesztéseket kéne beiktatni mint mozgásértékelő rendszer, kamerák stb. Valamint azt is nagyon fontosnak tartanám hogy hivatásosak megfelelő felszerelését, ételt, és szállást kapjanak mert sajnos ez sincs meg mindenhol. Na és ott van az is hogy mennyi időt kell a határon tölteni, mivel sok helyen a tervezetnél több időt kell a határon őrködni amit nagyon sokan nem viselnek jól. Van egy haverom aki ott volt pár hetet egész jól bírta de sokakat megvisel a hosszú idő és hogy azt se tudhatták biztosra mikor is mehetnek újra haza.
2016. nov. 4. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

12 órás munka (heti 4 munkanap), csak vasárnap szabad.

Heti 48óra/havi 192óra munka.

Mindezt nettó 150eFt-ért.


Önállóan nem intézkedhet,csak teljes értékű rendőr mellett dolgozhat.

Bármikor és bárhova behívhatnak dolgozni (24 órára is), családi programokat nem lehet mellé szervezni.

Ráadásul bármikor rá támadhatnak, mert rendőr.


Annak tudom ajánlani, aki jó fizikumú (bírja a hideget/meleget), és nem talál magának munkát.

2016. nov. 17. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!