Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Tényleg történhetne ilyesmi,...

Tényleg történhetne ilyesmi, engem kirabolnak és még engem csuknak le? Hosszan lent.

Figyelt kérdés

Tegnap felvettem a folyószámlámról 50 ezret,mert még volt rajta,5 db tízezresben vettem fel és csak simán a nadrágom zsebébe tettem bele,majd mikor mentem haza,a vonatra felültem,akkor kényelmesen beleraktam a pénztárcámba és egy cigány származású csávó jött pont,meglátta,hogy a pénzemet teszem el és elkezdett koldulni,hogy adjak neki legalább egy tízezrest,alig tudtam lerázni,hogy menjen már el,nem is mondhattam,hogy nincs,mert látta,hogy a pénzemet rakom el,úgy tudtam lerázni,hogy azt mondtam nem az enyém,hanem édesanyámé és neki el kell számolnom. Huhh. Többet a pénzem elő sem veszem vonaton.


Ezt elmondtam édesanyámnak aki azt mondta,hogy mi a francnak kellett a vonaton ki venni a zsebemből és átrakni a pénztárcámba,hagytam volna a zsebemben és itthon majd elteszem,ugyanis a vonaton kirabolhatnak könnyen.

Azt mondta,hogy ha számolom a pénzem a vonaton,meg ott pakolgatom , esetleg a cigányok odajönnének többen,elvennék a pénzem ,én ha kihívnám a rendőrséget és elmondanám,hogy elvették a pénzem az is lehetne,hogy a cigányok azt mondanák a rendőröknek,hogy én vettem el az ő pénzüket és csak visszavették tőlem.

Értitek. Ha a cigányok lennének kb. hárman én pedig egyedül és ők hárman azt mondanák a rendőröknek,hogy én vettem el tőlük,és csak visszavették ,én pedig egyedül vagyok és hiába mondanám,hogy ők vették el tőlem,még engem vinnének el a rendőrök és csuknának le,hogy elvettem a pénzüket,őket meg elengednék és röhögnének magukba egy hatalmasat,hogy hogy kiraboltak és kimagyarázták a rendőröknek és én pedig ülhetnék a börtönbe.


Erre mondtam anyukámnak,hogy ne már...,a rendőr inkább három koszos,szakadt ruhába lévő cigánynak hinne,mint egy tisztán öltözött MAGYARNAK? Ilyen nincs.

Azt mondta anyám,hogy ez sajnos nem így van,mindegy,ha három koszos ruhába öltözött cigány azt állítaná,hogy én vettem el tőlük és,ha én egyedül azt mondom,hogy nem így van,akkor úgyis elvéreznék,engem csuknának le.


Ezt nem hiszem el,tényleg történhetne ilyen,ha teszem fel kirabolnának hárman és én egyedűl lennék és kihívnám a rendőröket,hogy mi történt ,ők pedig ezzel a trükkel megúsznák és engem meg lecsuknának?


A rendőrök sem lehetnek buták,hogy nekik hinnének,nem pedig nekem. Anyukám erre csak azt mondta,hogy ez sajnos nem így van.


Tényleg történhetne,ez esetben ilyen?



2016. nov. 3. 15:38
 1/8 anonim ***** válasza:
97%

Nem hiszem.Nyilván bírósági ügy lenne belőle,ahol be tudnád mutatni a bizonylatot,hogy aznap pontosan mikor,mennyi pénzt vettél fel,ráadásul felvétel is készült róla.

Gondolom szemtanúk is lennének a vonaton,akik el tudják mondani,hogy mi történt ráadásul ha te hívod először a rendőröket eleve melletted állnak.

2016. nov. 3. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
97%
Anyád elég hülyének nézi a rendőröket de ennyire nem hülye senki.
2016. nov. 3. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Hogy mi lett volna, ha elveszi, nem tudom: de hogy azt a pénzt soha többet nem láttad volna, az biztos, rendőr, bíró ide vagy oda. Alapszabály: pénztárcát, pénzt csak teljesen biztonságos helyen vesszük elő, hogy látható legyen. Ha kiveszel bankból, nem mész addig tovább, míg el nem helyezed biztonságosan. Alkalom szüli a tolvajt- tartja a mondás. Tehát: ha koldusnak adsz, akkor sem veszed elő a tárcád, annyit adhatsz, ami a zsebedben van és csak annyit teszel láthatóvá, amennyit akarsz adni.
2016. nov. 3. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
26%

Nem történhet, csak az olyan hülye emberekkel, mint ti vagytok! Ennek a fos rizsának fele se igaz, amit ti itt ketten összehordtatok és kényszerképzeteitekkel orvoshoz kéne fordulnotok!

Az egész történet abból áll, hogy mi lenne HA, mi lenne, ha ekkor, mi lenne, HA akkor, és költitek, költitek a hülye kis rémtörténetet, míg vagytok annyira hülyék és felvilágosulatlanok, hogy magatok is elhiszitek!

Ti ott ketten rendesen becsavarodtatok, megjegyzem ilyen nem csak a cigányokkal fordul elő, hogy kirabolnak, hanem ott van a sok agresszív bőrfejű csapatokba lófrálnak, vagy a kis himi-humi hülegyerek aki szétszítta az agyát és drogozik, és erre kell neki a pénz!

Szóval millió egy opció van, hogy ki miért lop, ti meg költöttetek egy idióta mesécskét, amit még simán be is nyálaztatok otthon, kettecskén...

A mi lenne, HA, erről meg tessék leszokni!

És arról is, hogy egyféle nációra vetítitek ki mindezt! Sajnos ilyen emberek mindenhol vannak, ezért kell körülményesnek lenni.

2016. nov. 3. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
94%
Marhaság , a lóra nem mindenki ül fordítva . Biztosítsd be magad vegyél paprikasprét és ha tróger közelít idegen nyelveken elhajtod ha nem tágít akkor spricc spricc .
2016. nov. 3. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
10%

Igazat adok a 6-osnak is.

Az 5 pedig süllyedjen el szégyenében, mert agresszív. Nem az a megoldás, hogy fújkálsz te bäromarc! Életedre törnek, vagy mi van?! Ezért élünk ilyen országban, ahol az összes tapló hányadék reakciója rögtön az, hogy bedurvul!

Én az ilyeneknek adnám a spriccet, nem is kicsit!

2016. nov. 3. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 ConnectCare ***** válasza:

Polgári jogi szempontból a birtokos kap védelmet, vagyis kb. azt vélelmezzük, hogy azé a pénz, akinél éppen van. Aztán itt lehetne pert indítani a pénzért.


Büntetőjogi szempontból pedig attól függően, hogy tesz-e valaki feljelentést indulna egy nyomozás, ami vagy kiderítené, hogy mi történt vagy bizonyítatlanság miatt megszüntetnék előbb-utóbb az eljárást. Csak úgy sittre nem menne senki.

2016. nov. 3. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
62%
1 magyar kirabol 3 cigányt? XD
2016. nov. 4. 05:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!