Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Probléma lehet a nemzetbiztons...

Probléma lehet a nemzetbiztonsági átvilágításnál, hogy a párom sokat politizál ellenzéki facebook oldalakon?

Figyelt kérdés
Mondtam neki, hogy hagyja abba, de kiakadt. Eddig ebből nem volt baj, sok dologban vele értek egyet, de közben bekerültem az államigazgatásba, egy viszonylag jól fizető állásra.

2016. nov. 11. 07:53
 1/9 anonim ***** válasza:
27%
Hát nincs a környezetedben valami kormányhű idióta, akire le tudnád cserélni?
2016. nov. 11. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Egy normális demokráciában nem lenne. Szerinted itt normális demokrácia van?
2016. nov. 11. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
76%
Attól függ miket irkál. Ha szélsőséges nézeteket vall, gyűlölködő, erőszakos, az hátrány lehet.
2016. nov. 11. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
"Ezt a tinik és a 8 osztállyal rendelkező neonácik szokták csinálni,érett gondolkodású felnőttek nem" - ja értem, ők a gyakorin élik ki magukat.
2016. nov. 11. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
45%
Ezt az ostoba emberek szokták csinálni. Akár jobb vagy baloldali.
2016. nov. 11. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
50%
Ormány király szomszédja körözött terrorista és nincs vele senkinek problémája ,akkor egy kis fosbukos trollkodásból mi baj lehet?
2016. nov. 11. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Semmi szélsőségről nincs szó. Csak 444, index, hvg félékről.
2016. nov. 11. 14:06
 8/9 anonim ***** válasza:
95%
Ezeknél is sok a szélsőséges, gyűlölködő komment. Szélsőséges nem csak szélsőjobboldali személy lehet, hanem szélsőbaloldali, szélsőliberális vagy valamilyen vallási fanatikus is, utóbbiak is jelenthetnek biztonsági kockázatot.
2016. nov. 11. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

A konkrét nemzetbiztonsági átvilágításnál a te eseted nem lehet problémás. (Lásd 3. és 8. hozzászólások.)


Viszont millió más szempontból problémás. Példának okáért miközben én köztisztviselőként a KLIK-et reformálgatom, eközben pedig a párom pedagógus-tüntetésekről posztolgat a fészbukon a reformjaim ellen - ez az állapot hosszú távon nem működőképes. Vagy a házasságom fog rámenni, vagy az állásom, vagy mind a kettő.


Én inkább ezen aggódnék, nem a nemzetbiztonságon.

2016. nov. 11. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!