Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Miért ilyen embertelenek a...

Miért ilyen embertelenek a magyar rendőrök? Bővebben lent!

Figyelt kérdés

Tegnap este leszaladtam a boltba vásárolni és nem vittem magammal a táskámat csak a pénztárcámat! Minden adatom otthon maradt, két járőr pont engem igazoltatott és nem akart elengedni pedig minden adatomat bediktáltam neki és mondtam is, hogy itt lakom és csak a boltba mentem le!

Nem voltam szemtelen ráadásul udvariasan kértem, hogy engedjen el! Helyszíni bírság 5 ezer forint!

Nekem ez a pénz egy heti kosztpénz!


Innentől kezdve az életbe nem megyek el szavazni,

nem érdekelnek a magyar rendőrök többet nem fogok bízni egyikbe sem! És azt vallom, hogy a magyar rendőrök a leggyávábbak a világon és egy csepp emberség sincs bennük!



2016. nov. 17. 12:08
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:

A #20-as válaszoló vagyok, látom, voltak akiknek nem tetszett a megjegyzésem. Nekik javaslom, hogy keressenek rá a neten az OBH1076/2001 számú állásfoglalásra.


Megjegyzem, hogy a rendőrnek a tett intézkedésről jelentést kellett írnia, és az ismertetett tartalommal az elöljáróitól nem kapott volna dicséretet.

2016. nov. 17. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
Szóval, akinél nincs semmilyen őt igazoló okmány, de közelben lakik, vagy közeli autójában hagyta, a közelben tartózkodó más személy őt hiteltérdemlőn igazolni tudja, vele szemben nem kell szabálysértési eljárást indítani, hiszen a személye könnyen azonosítható.
2016. nov. 17. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
19%
elmész egyik szombatodon és 6 órás közmunkával meg is van a bünti oldva. És pénzed is megmaradt, meg kicsit a levegőn is voltál, kis sepregetés a focipályán nem halálos :)
2016. nov. 17. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
64%

Igen, sajnos ezek a mai magyar rendőrök!

A dolgozó magyart akit így is eléggé kizsákmányolnak, még ők is húzzak, de a segélyes cigányok utcájába be sem mernek menni mert ilyenkor már tele a gatya!

2016. nov. 19. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim válasza:

Látom, itt a negatív hozzászólók minden egyes rendőrt személyesen ismernek.

Hagyjuk már az általánosítgatást!

Mielőtt rámrabolnátok: nem vagyok rendőr, nem is voltam soha.

Nem mondom, hogy minden zsaru szent, de aki gondolkodás nélkül szidja az összeset, kicsit elgondolkozhatna.

Velem is történt olyan eset, mikor a rend kedves őrét legszívesebben elküldtem volna a búsba, mert egy fellengzős p....cs volt.

De mindemellett nem szabadna elfelejteni azokat a rendőröket, akik korrekten végzik a feladatukat, mert higyjétek el, sokan vannak.

Te pont egy s.....ggfejet fogtál ki, de ezért nem kellene hergelni a többieket.

2016. dec. 1. 04:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!