Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Lehetséges, hogy az öregezésne...

Lehetséges, hogy az öregezésnek nevezett bűncselekmények nem is anyagi haszonszerzésről, hanem sokkal inkább vérontásról szólnak?

Figyelt kérdés
Volt is már rá igen sok példa, hogy elkövetők előre eltervezett célja az idős ember, vagy emberek megkínzása és meggyilkolása volt, ám semmi különösebb értéket nem vettek el tőle. Az elkövetők szinte élvezték is, hogy egy gyengébb ember életét ily módon kiolthatják. Láttam is már olyan megjegyzést, amely mérhetetlenül gyalázatosnak tartja az öregezést, sőt felvetette, hogy ezt népirtássá, emberiség elleni bűncselekménnyé kellene nyilvánítani, mivel elég sokan haltak meg már ilyen támadásokban.

2016. nov. 28. 15:59
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Én alapjábanvéve halálbüntetés ellenes vagyok, de az ilyeneknek megadnám. Hadd kapják amit megérdemelnek.
2016. nov. 28. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Hát a népírtásnak egész más a definíciója, de egy életfogytiglant én is kiosztanék érte.
2016. nov. 28. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
A népírtás fogalmát túlságosan egyszerű volna faji-etnikai keretek közé szorítani. Népírtás lehet még egy társadalmi réteg megsemmisítésének a célja, gondoljunk csak a Pol Pot-féle vörös khmer diktatúrára, ahol meg akarták semmisíteni a más nemzetiségűeket is, vagy az olyat, akinek csak egy idegen felmenője volt, de a programjában volt Pol Potnak az értelmiségiek, a papok, a szerzetesek, a művészek kiirtása. Meggyilkolták azokat, akik szemüveget viseltek, akik gyakorolták a népi folklórt, akik idegen nyelvet beszéltek, ami egyértelműen a társadalom erőszakos átalakítását célozta és csak részben volt etnikai háttere.
2016. nov. 28. 16:38
 4/7 anonim ***** válasza:
Ha az idős, egyedülálló embernek semmilyen értéke sincs, bizonyos etnikum fiataljai akkor is megtámadják, hátha van dugipénze, vagy valami kaja a kamrában. Megölik 5000 forintért! Na én az ilyenekre kéz-lábbilincset tennék és napi 12 órában követ töretnék velük a bányában. Napi egyszeri kenyér és két deci víz, semmi más. Nagyobb büntetés lenne, mint a kivégzés. Se drog, se pálinka, se nő, semmi, csak a tűző nap vagy eső, hó és alig van kaja.
2016. dec. 1. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Szerintem mindkettő opció helytálló.
2017. jún. 6. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Mocskos gazember ez mind, lehet akár gyerekkorú is, erre születtek: dolgozni, tanulni büdös, ingyenélni annál inkább. Ha nincs pénz drogra, piára, kiszemelnek egy gyengébbet, agyonverik, kifosztják. Nyílvános botozást kellene bevezetni, elég a liberális ejnye-bejnyéből!
2017. jún. 7. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Miért, bármilyen lopás, rablás, anyagi haszonszerzésről szól? Ha valaki szereti a másikat, akkor azt nem lopja meg! Senki sincs élet halál között, a lopások kizárólag a frusztráció levezetésére szolgál. Egy ember, aki nem lop, az nem lop akkor se, hogyha szegény! Aki lop, az pedig akkor is lop, ha gazdag! Aki lop, az haragszik a világra, vagy már maga sem hiszi el, hogy létezik igazság. Soha sem szabad lopni! Inkább termeszteni kell gyümölcsfákat, zöldségeket, a gyümölcsöket megenni, sokból lekvárt csinálni, a maradékot pedig eladni nem túl drágán, hiszen tudod, hogy milyen igazságtalanság, ha valamiért többszörös pénzt kérnek el! Annyiért add el, amennyi igazságos mások számára. A maradékból pedig ételt kell venni, ami még hiányzik. Így lehet életben maradni. aki lop, az csak életben tartja magát, hogy újból lophasson!
2017. júl. 7. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!