Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Minek köszönhető, hogy ennyire...

Minek köszönhető, hogy ennyire kritikán aluli a német Rendőrség?

Figyelt kérdés

[link]


Az eszem megáll, hogy miket csinálnak.

Másrészt ott volt Köln, az se volt semmi.

Tavaly volt pár fénykép róluk, úgy álltak azokkal a gépkarabélyokkal az utcán, mint valami amatőr, totál kezdő banda.

Miért ekkora röhej az egész?


2016. dec. 24. 10:55
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
11%
Nem mindenbe ilyen töketlenek. Ha a tilos előzésen , nem bekapcsolt biztonsági övön kapnak rajta, vagy pár kilóméterrel gyorsabban hajt az ember a sebesség korlátozásnál, nagyon keménykedni tudnak. Ekkor nagyon diktatórikusak. A migránsokkal szembe meg elnézőek. De mint látszik a saját sirjukat ássák meg.
2016. dec. 24. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 A kérdező kommentje:

Fuu ez aztán tényleg nagyon kemény, hogy megbírságolnak, ha nem vagy bekötve :D

Ezek nem rendőrök, csak ellenőrök.

2016. dec. 24. 11:15
 3/27 anonim ***** válasza:
85%
Ünnepek előtt szinte minden rendőrség és rendvédelmi szerv a világon küszködik az emberhiánnyal, ilyenkor veszik ki a szabadságot a legtöbben még. Valószínű ez is közrejátszhatott.
2016. dec. 24. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 A kérdező kommentje:

Ugye ezt a marhaságot te se gondolod komolyan? :D

Nem volt egész Berlinben egy helyszinelő, aki megnézte volna a fülkét?:D

2016. dec. 24. 11:30
 5/27 anonim ***** válasza:
100%

Amit itt leirtak annak a fele sem igaz.


Nyilvan te sokkal jobban tudtad volna csinalni. LOL.

2016. dec. 24. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
100%

1. az, hogy az origo, meg az index mit ir, az termszetesen mindig igaz...


2. meg szerencse, hogy a magyar rendorseg/TEK kifogastalanul vegzi a munkajat, amikor ugye a sok illegalis bevandorlot csak ugy atengedtek ellenorizetlenul (ok is), tovabba bekes allampolgarokat (is) sikerult mar zaklatniuk, mert annyira beneztek es rossz embereket fogtak/tartoztattak le, vagy epp tortek be mashova ;)


3. a nemet rendorseg ok nelkul nem igazoltat poen kedveert, meg all lesben a sarkon minden 30-as tablanal, max ott ahol valoban kell


Ez nem rohej, mi?

2016. dec. 24. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
100%

1-es


ez egy orbitalis nagy hazugsag es az ir olyat, aki meg sose latott nemet rendort. Engem igazoltattak mar, mert egyszer hazafele nem indexeltem jobbra kanyarodasnal es utanam jottek. Az eg vilagon nem kaptam buntetest, csak szoltak, es meg kedelyesen erdeklodtek honnan jovok, milyen az elet ott, teljesen nyitottak voltak.


Kollegamat is megalliottak mar a rendszam miatt, mert magar, es tartosan kint el. Megse buntettek meg, csak mondtak, hogy irassa at nemetre. Nem mindjart lekaptak rola a rendszamot, es vettek el a forgalmit, mint othhon, ha kulfoldi rendszamot latnak...

2016. dec. 24. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 A kérdező kommentje:

Jah, hát nyilván hazudnak :D

Igen, lehet megtaláltam volna azt a telefont.

2016. dec. 24. 13:42
 9/27 anonim ***** válasza:
Szerintem elobb soprogessen mindenki a sajat portajan, es mutass meg mindenki, hogy o jobban csinalja, mert sajnos kritizalni azt mindenki tud ;)
2016. dec. 24. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 A kérdező kommentje:

És hogy kellene megmutatni?

Szerintem nem kell ahhoz semmit tenni, hogy meg tudja állapítani az ember, hogy balf+++ok voltak.

Nem arról van szó, hogy Xy törvényt megfelelően alkalmaztak e, mert abba nem látok bele, de ilyen szinten amatőrnek lenni....

Röhej, hogy Kölnben is kb végignézték az egészet.

Mondom ezt úgy, hogy több esetben léptem már közbe erőszakos cselekményeknél.

2016. dec. 24. 14:22
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!