Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Szerintetek? Alkalmas lennék?

Szerintetek? Alkalmas lennék?

Figyelt kérdés

Igazából még fiatal vagyok a pályaválasztáshoz és tudom, hogy a ti véleményetek nem mérvadó, de azért szeretném megtudni, hogy szerintetek ezek alapján én alkalmas lennék-e:

-először is lány vagyok

-177 cm magas vagyok

-küzdősportot fokok tanulni, ez gondolom javítani gogja az állóképességemet

-általábna csendes, visszafogott vagyok, de ha jell, akkor vissza tudok vágni(még ha nem is annyira ütőset, de hát a szándék a fontos, és a hangom se annyira halk azért, néha még rám is szoktak szólni, hogy hangosan beszélek

-a jogsival nem lesz gond, kiskorom óta szeretem az autókat, apa már most nagyon sok mindent megtanított nekem

-angolból hamarosan meglesz az alapfokú vagy a középfokú, németet 5 éve tanulok, de nem hiszem, hogy abból nyelvvizsgázni akarnék, de jövőre 3. nyelvnek felveszem az olaszt is

-régebben öttusáztam, ettől elég széles lett a vállam. Pont vívás előtt hagytam abba, de lövésből tudom az alapokat, bár a célt nem biztos, hogy sikerül eltalálni XD

-nem tudom, hogy ez számít-e valamit, de általában lövöldözős, verekedős, akciódús jelenetekröl szoktam álmodozni/álmodni

Most jelenleg ennyi jutott az eszembe. Negatív tulajdonságnak most így csak 2 dolog jut az eszembe:

-O lábam van

-lúdtalpam is(de ez nem biztos) 15/l

Ui.: Tudom, hogy már egyszer kiírtam a kérdést, de egy hasznos válasz sem érkezett rá, ezért gondoltam, hogy újra kiírom.


2016. dec. 29. 09:57
 1/4 Shai-Hulud ***** válasza:

Amit leírtál, azok alapján alkalmas lennél. Bár azt nem tudjuk, mire, mert azt nem írtad le. :-DDD


Pedig nem mindegy, hogy mi is akarsz lenni: közlekedési rendőr, nyomozótiszt, rohamosztagos, adminisztrátor, és még sorolhatnám a sok, egymástól tökéletesen különböző beosztásokat a rendőrségen belül...

Szóval először azt mondd meg, hogy mit is akarsz csinálni, aztán megmondjuk, hogy alkalmas lennél-e rá.

2016. dec. 29. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
hát igazából ezen még nem gondolkoztam, de a lényeg az lenne, hogy ne úgy teljenek a napjaim, hogy egy íróasztal fölött görnyedek
2016. dec. 29. 10:16
 3/4 anonim ***** válasza:

Igazad van. Azzal keresni a pénzt, hogy egy íróasztal mögött ülsz kényelmes bőrfotelben? FUJJ!


Sokkal jobb a Blahán, meg a Keleti aluljáróban az összeszart, összehugyozott csövesekkel szemben intézkedni, mert rágyújtottak egy dekkre, amit a villamossínek közül túrtak.


Vagy péntek éjjel randalírozó drogosokat vinni a balesetibe, mert belekötöttek a telefonfülkébe, és az üveg volt a keményebb. Mert nincs az a mentős, aki bevállalná!


De a szakma legnagyobb szépsége, amikor netán egyszer hibázol! Na az az igazi! Amikor a parancsnokod leüvölti a hajadat, és ha szerencséd van még bíróság elé is kerülsz.

2016. dec. 29. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Hagyjad hármas, még gyerek. Nem nyelt elég port még, hogy tudja :D

Mondjuk gyoda mellett sem valami szép az élet :D

2016. dec. 29. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!