Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Egy rendőrt általában mi...

Egy rendőrt általában mi ösztönöz arra, hogy rendőr legyen?

Figyelt kérdés
A fizetés úgy tudom nem túl magas és aránylag veszélyes szakmának is mondható, különösen külföldön. Mi lehet a vonzó ebben a szakmában?

2016. dec. 29. 11:02
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
15%
hát ugye a pályaorientáció egy izgalmas pszichológiai kérdés. speciel az erőszakszervezetekhez vonzódó embereknek döntően komoly defektjük van, kiskori trauma, igen erős kisebbrendűségi komplexusok, stb. de egész jó írásokat találsz amúgy "munkapatológia" és hasonló címszavak alatt.
2016. dec. 29. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
24%
A sikertelensége. Nem vitte semmire az életben,nem is ért semmihez, de hát ugye neki is csak meg kell élnie valamiből.
2016. dec. 29. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
17%
Az elsőnek igaza van. Melyik ember nem szeretne fölényeskedni egy gyengébb emberrel?(tiszt.kiv.). Bármit megtehetnek viszonylag nem sok munkályuk van igazoltatás ,büntetgetés ,trafizás,cirkálás. Korai nyugdíjba menés. Viszonylag Korruptak abból is leesik nekik efy csomó pénz. Itt felénk a drog is ott megy át nem véletlenül járnak a kis suttyók audikkal bmwkel. Ki ne akarna rendőr lenni?? Én is az akartam csak nem mentem át a pszihológiai teszten azt mondták hajlamos lennék a korrupcióra és hogy elengedném a szabálytalankodókat. Nekem ne jöjjön itt senki azzal hogy a rendőrök megvédenek meg kockáztatják az életüket mert telibe röhögöm ne keverjük őket össze a TEK esekkel katonákkal. Igen tudom a rendőrökből lesznek a tekesek azokat csokoltatom👌
2016. dec. 29. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
72%
Érdekes hogyha rendőrről van szó kizárólag az út szélén álló jut eszetekbe. Egy nyomozó biztosan jobban keres. A rendőri állás viszonylag biztos munkahely hisz állami alkalmazott. Van aki kriminálpszihológus vagy grafológiával foglalkozik ezek mind rendőrök. És ezek miért ne lehetnének bárkinek vonzó állások?
2016. dec. 29. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
21%
Általában a fegyverekhez és az erőszakhoz vonzódó emberek keresnek ilyen pályát, hogy közelebb kerülhessenek a szenvedélyükhöz. Katonaság dettó. Kizárt, hogy bárkit is a fizetés vagy a közlekedési bírságok kiszabása vonzana.
2016. dec. 29. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
73%
Utolsó!!De nem ezért vannak a pszichológiai tesztek hogy pont ezeket kiszűrjék? De nekem is ez a véleményem tényleg ilyenek mennek rendőrnek meg hasonlónak.
2016. dec. 29. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:

mi ez a nyalás a TEK-eseknek korábbi válaszoló? :D rád ne törjék az ajtót egyik este véletlenül. :D


a pszichológia átverhető úgy gondolom, de nem hiszem, h sok elmerokkant kerülne be a rendszerbe, bár ismerek olyat, aki bekerült. :D

2017. jan. 1. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Nem nyalás ez a szavam járása aztakartam irni hogy tiszteletem de az nagyon erős tulzás lett volna és ez jutott eszembe. Igy belegondolva annak tünik . De ha egy jóképű izmos tekes rámtöri az ajtót nem küldöm haza.
2017. jan. 1. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Pl. élőben játszhatod azokat a dolgokat amiket a TV-ben láttál. 25év után nyugdíj. Vannak olyan emberek akik egész egyszerűen rendőrnek születnek.
2017. jan. 1. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
31%
Az hogy ne legyen munkanélküli. Mivel segghülye mind, ezért másra nem alkalmas szardarabok menekülnek az egyenruha mögé.
2017. jan. 1. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!