Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Miért kell egy ilyen kislányt...

Miért kell egy ilyen kislányt megbilincselni?


2017. jan. 31. 10:35
 31/95 anonim ***** válasza:
89%

Az ilyen lányokból simán kinézem, hogy nincs ellenükre a bilincs.:)

Csak esetleg más körülmények között jobban szeretik.:)

2017. okt. 13. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/95 anonim ***** válasza:
73%
Ezek hölgyek őrizetbe lettek véve. Legyen az szabálysértési, vagy bűnügyi őrizet. Innentől kezdve kötelező a bilincs. Lehet a világ legaranyosabb nője, akkor is meg fogják bilincselni. Ilyenkor nem tesznek különbséget bolti kopó, körözött, vagy sorozatgyilkos között. A lényeg, hogy ne tudjon megszökni. Mondjuk szerintem a fenti csajszikra elég lenne egy kézbilincs, nem kellene póráz. Szerintem nőknél sokszor túlzás az is, hogy a bilincsüket még pluszban hozzáláncolják egy övhöz. Egyébként sok nő fantáziáját izgatja a bilincs és sokuknak jól is áll.:)
2017. okt. 16. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/95 anonim ***** válasza:
100%

Nekik elég volt a "sima" kézbilincs. Nincs sem póráz, sem bilincsöv.


[link]


Szerintem is elég ilyenkor. Még sok is.

2017. okt. 16. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/95 anonim ***** válasza:
100%
Nem gondoltam volna, hogy egy rendőrségi bilincs ilyen kislányokra is jó, sőt még szoros is lehet.
2017. okt. 18. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/95 anonim ***** válasza:
100%

Bár nem éppen kislány és nem is nálunk van, de ez a hölgy is nagyon "veszélyes" lehet, ha már ennyire meg kell bilincselni egy tárgyalásra szállításkor és magán a tárgyaláson:


https://www.youtube.com/watch?v=iJCTRQ3VIig&list=PL0o0-u_u6v..


Legalább náluk nem "divat" a póráz.

2017. okt. 22. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/95 anonim ***** válasza:
0%

10#


Amúgy sem ment férjhez egy 15 éves lány 100 éve. Jogilag 16 évesen tehette bizonyis esetbdn (!), de mivel a férfiaknál a 24 év volt a határ (ezt amúgy nem tartották be, nem kellett engedély ahhoz, hogy 18 éves korától házasodhasson, csak a katonaság miatt), nem tette. Korábban az egyház adott engedélyt 14-15 évesen. Gyakorlatilag 16 volt a határ, de nem mindenki választott idősebb férfit.

2017. okt. 27. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/95 anonim ***** válasza:
100%
Szegény itt szereplő csajszik, biztos nem ilyen karperecre vágytak.
2017. okt. 31. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/95 anonim ***** válasza:
25%

Szerintem teljesen jó, hogy megbilincselték. Hosszútávon neki is és a társadalomnak is a javára lesz ez.

Miért?

Azért, mert börtönbe ezért nyilván nem fog kerülni, kap majd egy ejnye-bejnyét a kora miatt. Viszont a bilincs ráébreszti arra, hogy a tetteinek vannak következményei. Ezzel talán elveszik a kedvét a további hasonló esetektől. Remélhetőleg megszakad itt a bűnözői karrierje.

2017. dec. 20. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/95 anonim ***** válasza:
83%
Bezzeg ha csak bilincs van rajta, és "póráz" nincs, vagy semmi, és az utcán szépen megpróbál elszaladni, és elcsapja egy autó, akkor a rendőrséget okolnák, hogy miért nem bilincselték meg!
2017. dec. 20. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/95 anonim ***** válasza:
13%

Beteges amit csináltok.

Minden helyzetben képesek vagytok a külsejét nézni egy nőnek? Komolyan, még akkor is ha bűnöző?

Én nem vagyok feminista, szerintem jogos az, hogy megbilincselnek egy bűnözőt. De ha egy nőről van szó, akkor csak a külseje alapján itélkeztek, kit érdekel ha tolvaj, vagy drogos...

2017. dec. 20. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!