Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Rendőrök: Az igazság bajnokai,...

Rendőrök: Az igazság bajnokai, vagy rabszolgatartóink pincsikutyái, smasszereink?

Figyelt kérdés

Szerintem a kérdés kb. egyértelmű, ki hogy látja, a kettő keveréke is elképzelhető (micsoda elegy).

Lehetőleg szigorúan 21. századi véleményt írjatok, tehát berögződésből tilos választ adni, gondolkodj el 30 mp-re, hogy hogy is van ez az egész.

Tehát Rendőrök: a gyengék védelmezői, az igazság bajnokai, ha több lesz belőlük akkor jobban fogjuk érezni magunkat, mert nem valaki más REND-jét őrzik majd(kínai diktatórikus rendőrállam), hanem azt ami a köznép fejében él, vagy inkább REND(szer)ŐRSÉG, amiről mindenki tudja évtizedek óta, hogy egy rossz rendszer, bakok végső pénzbehajtói, szerencsétlen kisnyugdíjas kilakoltatói, a jelenlegi márciusi ifjak osztrák tömegoszlatói.


2010. máj. 8. 14:48
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
44%

nemtudom mibajod a rendőrőkkel...bántottak egy be nem jelentett tüntetésen vagy mi?

ha nem lennének, kitörne az anarchia

2010. máj. 8. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
78%
Szerintem egyik se. Az átlagosnál természetesen magasabb agressziószinttel rendelkező, de nem megfelelően kiképzett és motivált, a valós problémák iránt közömbös, feleslegesen katonásdit játszó embercsoport.
2010. máj. 8. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
55%

Érthető módon, az ember nem fog szembe menni az munkaadója akaratával, mellesleg szerepet túl játszóak, örülnek, hogy hatalom van a kezükben és nem félnek használni.


Csak nem ez a dolguk, az a baj....

2010. máj. 8. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Hmm kénytelen vagyok pontosítani, talán a rendőrség úgy komplett amire ezt a kérdést vonatkoztatnám, mert az baromira nem érdekel, hogy a dezsőrendőr normális, hanem a cég akinek dolgozik az mit csinál. A párhuzam felállítására: volt egy iskola amit szidtak, hogy milyen pénzlehúzó szerződéseket csinál, meg hogy gennyesül drága a konkurencia szolgáltatásaihoz képest, és az őt védő véleményekben ilyenek voltak kb: "én jártam hozzájuk nem tudom mi bajotok kiváló a felszereltség, és naggyon segítőkészek a tanárok, a szerződésről meg annyit, hogy mindenki nézze meg, hogy mit ír alá felnőttek vagyunk nem?"(hö? nemde? hö? nem? nem? de. hö.) Tehát itt valahol elbeszélnek az emberek egymás mellett. Hiszen nem arról beszéltek, hogy f@szok a tanárok, vagy rossz a felkészültésg, hanem a cégel van a gond ami birtokolja ezt a rendszert.
2010. máj. 8. 15:12
 5/14 X. Maté ***** válasza:
63%
Semmiféleképpen se pincsikutyák... Miért lennének azok? Ha valaki azért, mert követi a parancsot, pincsikutya, akkor mindenki az! Te is amikor rád szólt anyád leültél, tanárod szavára kimentél a táblához, munkaadód szabályait betartod, vezényletét követed...
2010. máj. 8. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
23%
A rendőrséget fel kell oszlatni!
2010. máj. 8. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
A kettő keveréke. A felső vezetés ugye a kormányhoz közel áll, és mivel ők osztják a parancsokat, rendszerőrségként is működik. Ez nem furcsa, ez minden államban a rendőrség egyik feladata. Vannak viszont rendes rendőrök is, akik tényleg elhivatottak.
2010. máj. 8. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
33%

A magyar fakabátok a legutálatosabb emberek a világon és nem akarok még csak a látótávolságukba sem kerülni.:)

Téged megbüntetnek,de az *elit*et nem...Mind1 én paraszt vagyok én jobban megérdemlem a büntetést azért,hogy egy rohadt kereszteződésnél nem indexeltem mint az aki legalább 150-el előz meg engem kanyarban a BMW-vel ;)

Továbbá néztek már tolvajnak is,jól megvertek gumibottal azt lestek amikor kiderült,hogy nem én voltam az :DGood luck in the future cops!

2010. máj. 8. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

EZ nem OFF, ez összetett, mint ahogyan a világ is.

alapvetően hatalmi rendszereket tárgyalunk különböző szinteken.

bocsi elgépelés: "baNkok végső pénzbehajtói"

15:29

"Semmiféleképpen se pincsikutyák... Miért lennének azok? Ha valaki azért, mert követi a parancsot, pincsikutya, akkor mindenki az!...."

Vannak is ebből csudajó dolgok: annak a gépezetnek lehetek büszke fogaskereke ami évtizedek óta ugyanoda szivattyúzza a pénzt (Pénz: papírra nyomtatott szabadság, hozzáférési jog a világ javaihoz->a pénz hiánya rabság, a napi 8 óra munkád van ahol 2 banánt ér, és van ahol napi 45.000Ft-ot, mi ez ha nem annak az elbonyolított nyelvezete, hogy én azt csinálok amit akarok, ti pedig azt amit mondunk. De ezt mindenki tudja, csak a teljesség kedvéért írtam ide. Mellékesen gazdász leszek, tanultam pénzügyet ott minden szép és jó, csak azt nem mondják el, hogy az a remek elmélet amit ott tanítanak hol fut zátonyra a valóság partjain, mert az alapján nekünk meseszép és puszinekünk.


Pincsiségről:


anya mondja-> egy kisgyerek nem tud kifinomult vitába kezdeni a szülőjével,


(teszem azt a társadalomban neki szánt szerepről, pszichológiáról... pedig érdekes lenne látni, hogy a dogmatikus szülőt egy pár ártatlan miérttel a sarokba szorítja a gyerek, és nem marad más választása anyunak/apunak, mint elismerni, hogy ő maga sem érti amit sulykol, vagy téved, vagy szolgál....)


akit ráadásul tisztel és hallgatni akar rá(ált), olyan jellegű dolgokban amiket a szülő maga sem ért, ezért dogamtikusan csak ismétli azt amit a környezte mond, valamint anno az ő szülei mondtak.


Tanár szava:

Nekem volt olyan, hogy egy órán bent volt miattam az óratartó tanár (evidens), az osztályfőnök, az igazgatóhelyettes és az igazgató, csak mert a dogmatikus óratartó asszony próbált kápózni, én pedig kifinomultan, szalon hangnemben de meg mertem kérdőjelezni egy pár kritikus pontot. De helyettem beszéljenek inkább nagy nevek. search: "John Taylor Gatto: Az amerikai oktatás rejtett története" márpedig mi amerikanizálódunk....


Munka, főnök:


Az én dolgom az lesz többek közt, hogy a legolcsóbban előállított és leginkább keresett édességet ami feltehetően génmanipulált, agyonvegyszerezett és hizlaló elemekből áll, úgy helyezzem el az áruházban a FŐNÖKÖM UTASÍTÁSÁRA és kedvéért, hogy minden kisgyerek észrevegye (a tiéd is, vagy a te leendő szemed fénye) és a szerencsétlen anyák kénytelenek betenni a kosárba a társadalmi nyomás hatására, ami akkor éri őket lehetőleg a kasszánál, vagy az édességosztályon amikor a magvad gyümölcse hason rúgkapál, hogy de neki kell az a cokiiiii

(mert a benne lévő ízfokozók miatt már kb. függő is)

és hogy mi ebben a társadalmi nyomás? A szemek néznek feltűnősködés, szokásostól eltérő jelenség, szégyenérzet, szegénység illúziójának elkergetése a csoki megvételével, vagy szegénységed ellenére megvenni a csokit nehogy má szegénynek nézzenek.

És a te aranybögyörőd gennyesen, mocskosul dagadt lesz, függő lesz valami kb. E-5390 kódjelű cuccra ami leginkább habzásgátló a mosóporokhoz XD, a génmanipulált termékek a jó ég tudja mit csinálnak vele, de remélhetőleg gátolják majd a reprodukcióban, és a vegyszerek miatt világítani fog a sötétben, valamint ő lesz a szúnyogcsapda, ugyanis akárhányszor beleszív a vérébe egy szúnyog utána, vagy elég, vagy csak a csokira száll már.


Ezt szeretné az én főnököm. Úgy hívja, hogy maximalizálni a profitot.


És hogy mirét nem tartom ezeket a dolgokat off nak?

mert amikor kirúgnak hogy nem akarsz ebben a xarban részt venni és búcsúzóul lehúznál egyet s mást az országunkat gyarmatként használó multiktól akkor a rendőrök ott vannak egyből, és a jóságos főnököd elárul téged, mint gerinctelen alkalmazottat, ráadásul feljelent az üzletlánc rosszhírének keltéséért amikor azt javasoltad az utolsó napodon mindenkinek a hangosbemondón keresztül ,hogy legközelebb Geiger-Müller számlálót is hozzanak magukkal ha biztosra akarnak menni. ÉS A JÓSÁGOS RENDŐRÖK A TÁRSADALOM VÉDANGYALAI AKIK NÉLKÜL ANARCHIA LENNE ÉS FELBOMLANA EZ A CSODÁS R E N D ELVISZNEK PICIT ÜLDÖGÉLNI KÁRTÉRÍTÁSRE KÉNYSZERÜLSZ MIATTUK, (MERT HA NEM FIZETED A JOOOGOOOS BÜNTID AKKOR ŐK VISZNEK A SITTRE ELŐBB-UTÓBB)Tehát ez nem off.

2010. máj. 8. 17:37
 10/14 anonim ***** válasza:
90%
Erre csak akkor lehetne válaszolni, ha a rendőrség egységes lenne, de jelenleg nem az. Legtöbbekközött ezért sem hatékony.. Vannak köztük becsületes emberek akik hisznek benne, hogy tehetnek a jobb sorsért és korrupt tolvajok is egyaránt.
2010. máj. 9. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!