Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Tisztelt magyar rendőrség!...

Mayer tunner vivien kérdése:

Tisztelt magyar rendőrség! Lenne pár kérdésem önök felé! Tudnék ezügyben valamit tenni?

Figyelt kérdés

Tisztelt magyar rendőrség!

Lenne pár kérdésem önök felé!!


1- mit tehetnék akkor ha egy család meglopott közel 1.000.000 ft tal de viszont mindent tagadnának!

2- 2 db nagyértékű telefon van náluk ami az én nevemre szól és nem hajlandóak visszaadni, és az apuka azt mondta idézem: inkább széttöröm de akkor se adom vissza!

3- amiket én vettem dolgokat magamnak de nincs róla blokkom azokat hogy szerezhetném vissza?

4-amiket én vettem a családnak dolgokat " mert hatyúk halálát előadták" de arról sincsen blokkom azokat vissza vehetném e

5-egy rokonuk temetésére azt mondtam hogy 100.000 ft ot kölcsön adok és abból a tudtom nélkül az engedélyem nélkül és a jelenlétem nélkül adták át a 366.000 ft ot abból visszakaptap 53.000 ft ot de 313.000. Ft tal még tartoznak amit nem hajlandóak visszaadni de az ők elmondásuk szerint visszaadták annak a családnak akiknél voltam de én abból egy forintot sem láttam

6-a páromat elenem fordították és engemet is ő ellene mindenféle hazugsággal és ezt mind azért hogy meg tudják velem tenni ezeket a dolgokat mert tudták hogy a párom ha ezeket megtudná nem hagyta volna hogy ezek tovább történjenek

7-amikor kb 2.500.000 ft om volt és el akartam jönni nem engettek el visszalökött az apuka a puffra én kiabáltam az anyuka mondta hogy fogjam be a pofámat én akkor se fogtam be és az anyuka felált és 2x pofonvágott


ÉS EZEK ÜGYÉBEN MIT TUDNÉK TENNI ÚGY HOGY VÉGRE NEKEM IS HIDJENEK MERT 1000℅ HOGY VÁLTÍG TAGADNI FOGNAK MINDENT


DE HA VAN ÚGYMOND "TANÚIM" HOGY NÁLUK VOLTAM ÉS NÉMILEG BELELÁTTAK A DOLGOKBA AZ ELÉG BIZONYÍTÉK LENNE

PL: INTÉZET IGAZGATÓ NŐJE : az anyuka fent volt velem az otthonban és ellentmondást nem tűrően beszélt az igazgatónővel

VOLT GYÁMOM: ő amikor a végszámadásról adott papírt akkor minden elmondtam neki és azt mondta hogy jöjjek el onnan meg segít anyaotthont találni és a táblagépén el is kezdte mind ezt de én mondtam neki hogy nem merek eljönni onnan mert megvernek vagy hasonló dolgokat tesznek

VOLT NEVELŐM: írtam vele messengeren és inkább elköszönt mert tudta hogy nem magamtól irok neki

BANKOS ÜGYINTÊZŐ: A családból az anyuka bejött velem és akaratoskodott meg fennhangon közölte az ügyintéző hölgyel hogy márpedig ki kell adnia az ősszes pénzt ami a számlámin van 3.600.000 ft de azt nem adhadta volna ki csak 24 óra mulva előre kérvényezve



2017. febr. 19. 16:14
 1/6 anonim ***** válasza:
Miért nem a gyakorisoknak címzed, ha már ideírtad?
2017. febr. 19. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Lemaradtam valamiről? Nálam ez az oldal még a gyakorikerdesek.hu néven fut. Na mindjárt frissítek.
2017. febr. 19. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
A rendőrséget nem itt tudod elérni. Ha tudod igazolni akár számlával, akár tanúkkal, hogy egy termék a tied, akkor érdemes rendőrséghez fordulni. A kölcsönnel kapcsolatban ugyanez a helyzet. Ha papírral, vagy tanúkkal tudod igazolni, hogy kölcsönadtál x összeget, és a megállaodásban rögzített határidőre nem kaptad vissza, akkor érdemes rendőséghez fordulni. Általában tehát azt mondom, hogy azzal kapcsolatban tudsz bejelentést tenni, amiről van papír, vagy van legalább két ember, aki hajlandó tanúskodni melletted.
2017. febr. 19. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
55%
Ez a gyakori te pocs nem a rendorseg. Megall az eszem...
2017. febr. 19. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
A tulajdonjogi vita a bíróságra tartozik, és nem a rendőrségre.
2017. febr. 20. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Legyen mar tokod...udvozollek a valo vilagban! Mit nem mersz? Ha megvernek az a legjobb, ott mar tudsz bizonyitani mindent, so"t... en kikenyszeritenem, hogy ussenek, minden latszodjon, aztan milliokat kovetelnek vissza, lopasert, lelki-erkolcsi visszaelesert, bantalmazasert, fenyegetesert, meg sorolhatnad.
2017. febr. 20. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!