Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Ismét lekapcsoltak jónéhány...

Ismét lekapcsoltak jónéhány pénzügyőrt egy keleti határátkelőhelyen, mi erről a véleményetek?

Figyelt kérdés
Állítólag baksis ellenében engedték át ellenőrzés nélkül a cigarettát és a szeszes italokat. Korábban Záhonynál váltották le szinte az egész állományt. Most pedig ismét egy Ukrajnába vezető határátkelőhely volt érintett az ügyben.

2017. márc. 2. 12:54
 1/4 anonim ***** válasza:
Ahol egy zseni csak 44 évesen tud milliárdos lenni, miközben az USA-ban 30 alatt már jelentkezik a zsenialitás az embereknél, nem vagyok meglepve.
2017. márc. 2. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ameddig nem keményebb drogokat engednek át nincs vele bajom. Bár ha én lennék a helyükben nem kockáztatnám az állásom és szabadságom. :)
2017. márc. 2. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
59%
Biztosan túl voltak fizetve, és "jódógukban" nem tudtak mit csinálni.
2017. márc. 3. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Az ügyeskedés országában nem tudom min kell ezen meglepődni. Álszentek majd háborognak.
2017. márc. 5. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!