Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Ellopták a kabátom, mennyi...

Zsolti1999 kérdése:

Ellopták a kabátom, mennyi esély van rá, hogy meg lesz?

Figyelt kérdés
Tegnap este voltunk bulizni haverommal útközbe találkoztunk egy emberrel beszélgettünk vele és utána be ültünk egy helyre meginni egy italt. Kérte a kabátom, hogy próbálja fel oda adtam neki de utána már nem akarta vissza adni és elfutott. A nevét megmondta a facebookon is néztem biztos ő volt az. A rendőrséget egyböl hívtuk az adatokat felvették. Mennyi esély van rá, hogy meg lesz a kabát?

2017. márc. 4. 10:25
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nem sok, de imádkozz hátha.
2017. márc. 4. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Nulla. Megvan a blokk vagy bármi bizonyíték hogy a tiéd az a kabát? Különben egyszerűen azt fogja mondani hogy az az övé és nem fogod tudni bizonyítani hogy nem így van. Tanulópénznek azért jó lesz, vadidegennek semmit nem adunk oda egy pillanatra se.
2017. márc. 4. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
13%
Nulla. A rendőrség nem foglalkozik a bűnözőkkel, főleg nem piti kabáttolvajokkal.
2017. márc. 4. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Nincs meg a blokk :/

Kérdezték a rendőrök hogy milyen színű,márkájú volt és hogy mennyibe került.

Ahol megittunk egy italt ott van kamera ott próbálta fel de hát akkor meg azt is tudja mondani a rendőröknek hogy az az övé és ő adta nekem kölcsön szóval így felesleges szerintem az egész

Vennem kell egy újat

2017. márc. 4. 11:59
 5/11 anonim ***** válasza:
50%
A rendőrséget nem ezért tartjuk, nem érted meg? Az a dolguk, hogy szívassák az autósokat.
2017. márc. 4. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

De még azt se tudom hogy tettem e feljelentést mert a nevemet kérdezték az édesanyám nevét meg a kabátról kérdeztek.

Et feljelentésnek minősül?

2017. márc. 4. 12:42
 7/11 anonim ***** válasza:
Nem, ez csak a ruhalopások statisztikájához kellett.
2017. márc. 4. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
73%
te hülye vagy vagy csak drogozol,legközelebb ha valaki elkéri a vesédet az utcán azt is odaadod
2017. márc. 4. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 árokpart ***** válasza:
100%
Az a helyzet, hogy akkor van csak esélyed , hogy megtalálják, hogy ha egy erre szakosodott bűnszövetkezetet lekapcsolnak és netán köztük lesz a kabátod. Ismerősöm kerékpárját is 2 év múlva egy ilyen akció keretében találták meg.
2017. márc. 4. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Megtalálták a kabátom:) csak hát fel volt háborodva a gyanúsított, hogy ő nem vette el hanem csak kölcsön vette.

Kaptam egy átvételi elismervényt meg a kabátom és leis zárták.

Csak az lesz a para, hogy ha találkoznék vele és megismer mit fog reagálni.

2017. márc. 4. 17:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!