Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ellopták az Iphone 5S telefono...

Ellopták az Iphone 5S telefonomat. Van rá esély, hogy megkerül?

Figyelt kérdés

Buszon utaztam haza, valahogyan kicsusszant a zsebemből a telefon, és az ülésen maradt. Leszálltam, utána már csak pár megálló volt, faluról van szó, mindenkit ismertem a buszon, kivéve egy ismeretlen nőt, aki az előttem lévő széken ült, később megtudtam, hogy csatlakozással továbbutazott.


Amikor észbe kaptam, hogy nincs meg a telefonom, felvettük a kapcsolatot a buszsöfőrrel, átnézte az egész járművet, telefon sehol. Csörgettem a számom 2 órán át, mindig teljesen kicsengett. Aztan egyszercsak váltott nem elérhetőre, gondolom az illető kivette a kártyát, vagy kikapcsolta a telefont.


Find my Iphone nem működik, a telefon sajnos offline módban van.


A kártyát letiltattuk, hogy ne lehessen róla hívni, de a kártya 15 napig hívható legyen.


Holnap tervezünk rendőrségi bejelentést tenni, valahogyan le tudják nyomozni a telefon utolsó helyzetét, amikor még a SIM-kártya benne volt?


A készüléken 6 karakteres kód és ujjlenyomatvédelem van, ezt milyen könnyen lehet áttörni? Van rá esély, hogy valaki tudja újra használni a telefont?



2016. dec. 12. 22:38
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
A rendőrség nem fog foglalkozik ilyen esetekkel.
2016. dec. 12. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Sajnos nem sok. Jobban kell vigyáznod a következő telefonodra.
2016. dec. 12. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
0%

Persze hogy van rá esély.

Csak nagyon kicsi.

A nővérem meg éppen talált egy telefont a buszon. El is adta gyorsan 30 ezerért.

2016. dec. 12. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:

Ez nem lopás, csak jogtalan elsajátítás(az is csak 8 nap után..)

Plusz előbb bizonyítsd be, hogy valaki meg is találta, mert anélkül bűncselekmény gyanú sem merül fel, így a nyomozás elrendelésére sem fog sor kerülni. ( ha mégis, akkor sem fognak szinte semmit csinálni..)

Amit tehetsz, hogy vársz, hátha rájön a megtaláló, hogy nem tudja használni, és visszaadja.

Legközelebb jobban figyelj a cuccaidra.

2016. dec. 12. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
Valakinek itt jó enyves kezű nővére van, csak mondom.
2016. dec. 13. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
Egy biztos, bárkinek adja el a tolvaj, annál nem fog működni, mert nem lehet feltörni. Aki ilyet talál, a legjobb, ha leadja.
2016. dec. 13. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
Nem el lopták hanem elhagytad,és nem hiném hogy vissza kerül hozád.
2016. dec. 13. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:

#3 vagyok

Nem tudom miért pontoztak le.

1. Tényleg nem lesz meg a telefonja, 100-ból 99 esetben a kutyát nem érdekli hogy hol hagyta el és miért, meg mennyit spórolt rá, ez a valóság. Ne álljon már vigyázba a fél ország csak azért mert nem tud vigyázni a holmijára.

Az megint más ha ellopnak valamit, de itt csak a hanyagságáról van szó.

2. Amúgy tényleg talált egy telefont a nővérem, de 3 hónappal ezelőtt és még a kérdező se adta volna vissza ha ő találja meg, szóval erről ennyit. Neki is tűnt el telefonja többször, egyszer a padon ült kutyasétáltatás közben, a kutya elszaladt, 30! másodperc volt míg otthagyta a padon a táskájával, a táska ott volt, a mobil eltűnt.

2016. dec. 13. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
Bízom benne, hogy megjön a jószíve az illetőnek, és visszaszolgáltatja. Csak nemtudom, honnan fogja tudni, hogy az enyém a telefon, nemhiszem, hogy bekapcsolja a telefont és várni fogja a hívást... :/
2016. dec. 13. 14:16
 10/18 anonim ***** válasza:

Kedves kérdezö

Pont ha olyan találja meg aki még vissza is akarná adni tulajdonosának az sem tudja mert lezártad egy kodal és ujlenyomatal,igy bizti nem jut vissza hozád sehogy .

2016. dec. 14. 05:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!