Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » A rendőrök miért azokkal...

A rendőrök miért azokkal kötekednek, nagyképűsködnek akik védtelenek, nem számítanak kihívásnak?

Figyelt kérdés

Hány olyat láttam hogy szívatták az átlag embereket, igazoltatásnál stb. Bezzeg amikor két sportosabb cigány kicsit jobb kedvében piásan kiabál, a csajokat molesztálják, olyankor sarkon fordulnak és elmennek más irányba.

Igaz nem vagyok cigány, de jó fizikumom van, elnézve a mai követelményeket, hogy akármilyen hízóból rendőr lehet elég szomorú. 2-3 ütésből leülne a legtöbbje.

Bele sem gondolok abba hogy akarnak ezek rendet, ha se sportra nem járnak, semmi.

Bokszra 15 éves koromtól járok a mai napig, és 17 évesen kezdtem a kondit hogy még nagyobb is legyek. Szóval a hozzám hasonlókkal kezdjenek.

24F


2017. márc. 6. 18:14
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
95%

"2-3 ütésből leülne a legtöbbje."


Igen, elég nagy baj, hogy ilyenekről kell beszélnünk 2017-ben Magyarországon.

2017. márc. 6. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
94%
g..i jó vagy.
2017. márc. 6. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
87%

Haver, rendor vagyok, rendszeresen sportolok, es nevetseges vagy.


Kinek kepzeled magad? Nap mint nap intezkedek ciganyokkal, drogosokkal, kis boxos... :)

2017. márc. 6. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 Feketeruhasember ***** válasza:
93%
Nem lehet minden rendőr olyan g=ci kemény mint te.
2017. márc. 6. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
69%
Kell az az érzés, hogy az embereket védik és ha már nem tudnak a nehéz fiúkkal elbánni, akkor ezzel vígasztalódjanak.
2017. márc. 6. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
91%

"akármilyen hízóból rendőr lehet elég szomorú. 2-3 ütésből leülne a legtöbbje. "


Én úgy tudom elég kemény felvételi van fizikailag és olyan verekedős sportot tanulnak, hogy simán leütnek egy kétszer akkorát is, de ha tévedek javítsatok ki

2017. márc. 6. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
62%

Ez nem kérdés hanem önfuttatás.

Siralmas.

2017. márc. 6. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
94%

Bármennyire próbálok kulturáltan és intelligensen válaszolni, csak az jár a fejemben, hogy most ez kérdés akart lenni, vagy csak egy jót "b**irendőr"-özni akart a kérdező, némi vállvetegetésért cserébe?!


Mert amúgy a kérdésnek szerintem semmi értelme, pusztán valamiféle kifakadásból eredő általánosítás.


Az ugyanis, hogy valaki adott esetben lekezelően bánik a nálánál gyengébbel, nem foglalkozás kérdése, hanem intelligencia kérdése.


Mint ahogy az is, hogy "hízónak" nevezünk egy embert a súlya alapján. De persze ez csak az én véleményem, nyilván az én "***vaanyámat"...


És akkor akár még a kérdést is meg lehetne fordítani, hogy hány olyat látni, hogy az esetleg normálisan intézkedő rendőrrel is úgy beszél a tisztelt állampolgár, mintha a seggéből rángatta volna elő, mert ő ezt is megteheti, mert jogai vannak. Persze nyilván ezt a rendőrnek tűrnie kell, mert vele ellentétben az állampolgár semmilyen jogi vagy erkölcsi norma nem köti a tisztességes beszédhez, szóval megint csak az én "***vaanyámat".


Az meg, hogy bár nem kérdezte senki, mégis leírod, hogy mit meg mióta sportolsz...


De ez csak az én véleményem, nem kívántalak megbántani.


Egyébiránt valóban vannak primitív bunkó rendőrök, ez kétségtelen, de ez egyrészt megint csak nem foglalkozás kérdése, másrészt ennek kitárgyalására ez a fórum nem éppen alkalmas.

2017. márc. 6. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
93%
Há' te naon kemény vagy more!
2017. márc. 6. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim válasza:
85%
De nagy pofád van,kérdező.Csak bele ne szaladj egy jó nagy pofonba,boxolókám.
2017. márc. 6. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!