Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » A rendőrök miért azokkal...

A rendőrök miért azokkal kötekednek, nagyképűsködnek akik védtelenek, nem számítanak kihívásnak?

Figyelt kérdés

Hány olyat láttam hogy szívatták az átlag embereket, igazoltatásnál stb. Bezzeg amikor két sportosabb cigány kicsit jobb kedvében piásan kiabál, a csajokat molesztálják, olyankor sarkon fordulnak és elmennek más irányba.

Igaz nem vagyok cigány, de jó fizikumom van, elnézve a mai követelményeket, hogy akármilyen hízóból rendőr lehet elég szomorú. 2-3 ütésből leülne a legtöbbje.

Bele sem gondolok abba hogy akarnak ezek rendet, ha se sportra nem járnak, semmi.

Bokszra 15 éves koromtól járok a mai napig, és 17 évesen kezdtem a kondit hogy még nagyobb is legyek. Szóval a hozzám hasonlókkal kezdjenek.

24F


2017. márc. 6. 18:14
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:

#3

Én sem azt mondtam hogy mindenki elhagyja magát, mert közterületesből is van egy kondis ahol én lakom, na ők kísérgetik a liliputi jegyellenőröket, másképp összeverik azokat is.

2017. márc. 6. 19:05
 12/17 anonim ***** válasza:
92%

És egy kulturált ország kulturált társadalmában a "liliputi" jegyellenőrének miért is kéne kigyúrt bokszolónak lennie?!


Mert akkor ennyi erővel a buszvezető, meg a bolti pénztáros is legyen Chuck Norris, mert azokra is rátámadhatnak. Járművezetőket nem ritkán meg is verik...

2017. márc. 6. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Te most úgy beszélsz a rendőrökről,mintha terroristák lennének:D
2017. márc. 6. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
75%
Kemény vagy mint a dinoszauruszszar.
2017. márc. 6. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
86%
Ez tök gáz..mit fényezed magad egy anonim oldalon te szerencsétlen.
2017. márc. 6. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a rendőrök viszonylag elég jó fizikumban vannak. Azt sem értem, hogy 2017-ben egy jegyellenőrt miért kéne bántalmazni, csak mert végzi a dolgát, mégpedig azt, hogy igazoltatja azokat, akik a buszon vannak, nehogy csaljanak. Nem értem, hogy egy csalónak, aki ingyen utazik mások pénzén, miért kéne bántalmaznia azt, aki a kötelességét végezvén igazoltatja! Aki azért megy neki a másiknak, mert számonkérik tőle, hogy miért csalt, vagy károsított meg mást ok nélkül, azt le kéne csukni a büdös p*ba 20 évre, ott majd elgondolkozik a szánalmas életén.
2017. márc. 7. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Elég egy ütés is, és kifekszik, végleg.
2017. márc. 15. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!