Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Egyik ismerősöm elkezdte a...

Egyik ismerősöm elkezdte a "Kék bálna" játékot és megfog halni. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

2017. ápr. 1. 17:34
1 2 3 4
 21/36 anonim válasza:
3%
Semmi nem fog történni vele, ha nem veszi komolyan. Nem fogja megkeresni senki. Kérd meg hogy álljon le, mert amúgy a kérések elég durvák. Amúgy ha nem teljesíti a kéréseket, nem lesz semmi.
2017. ápr. 6. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/36 KoleszI válasza:
95%

Amikor utananeztem a jateknak az origon azt talaltam, hogy: "Ha Ön, vagy valaki a környezetében krízishelyzetben van, hívja mobilról is a 116-123 ingyenes lelkielsősegély-számot!"

Szerintem ezt egyedül nem tudod lekezelni. Kerj tanacsot a szüleidtöl, menj a rendörsegre, esetleg kerd meg a szüleidet hogy kiserjenek el. Szolj az ismerösöd osztalyfönökenek, (persze csak ha megbizhato), szüleinek.


Nem szeretnek reagalni az eddigi "Aki hülye haljon meg" hozzaallasra, de ha annyibahagyod, azt biztosan meg fogod banni.

2017. ápr. 7. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/36 anonim ***** válasza:
3%
Rendelés leadása = koszorú. Tehát, túléli.
2017. ápr. 8. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/36 Bubori Kis Márk válasza:
Szia/Jó napot! Elsőnek is próbáld lebeszélni Róla ,Beszélgess vele másról,Játszatok,Add oda neki a Zöld elefánt Kihivást és abban csak jók vannak! És a barátod nem fog meghalni de ha magától Ugrik ki,Akasztja fell akkor igen de nem fognak eljönni érte! Persze 1 emberért eljönne mi? :D Hát nem ő azt akarja , hogy öld meg magad nem fog elmenni érte nyugi! CSak beszélges vele és Beszéld le róla és a Zöld Elefántot add oda neki! Ha ez neglesz akkor a (Kék Bálna Játék nem jönn el érted hanem csak az adminisztrátór más embert keres , hogy öt vigye a halálba de nem fogja megölni!!!! ) Na remélem segitetem! Hello/Viszlát
2017. ápr. 8. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/36 anonim válasza:
46%
Én is játszom vele,nagyon jó.Az 51.pályán vagyok....
2017. ápr. 9. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/36 anonim ***** válasza:
100%

Látom sokan az Aki gyenge/hülye haljon meg hozzáálást képviselitek. Nektek küldöm ezt a videót:


https://www.youtube.com/watch?v=0Y45tFSG_Pc

2017. ápr. 12. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/36 anonim válasza:
HOL VANNAK A SZÜLEI?!? HA??
2017. ápr. 13. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/36 anonim válasza:
Két irdatlan parasztlengős megoldja a problémát. Néhány atyai pofon.
2017. ápr. 13. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/36 anonim válasza:
26-osnak ment a zöld kéz.
2017. ápr. 13. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/36 anonim válasza:
Mi történt azóta?
2017. ápr. 17. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!