Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Tegnap elött kocsmáztam és...

David224 kérdése:

Tegnap elött kocsmáztam és hamisan vádolnak!? Többi lent

Figyelt kérdés
Nah szóval már késő edte volt, nem szoktam kocsmázni se már bolt nem volt nyitva dartsoztam ott pár 30-40eves pasassal sokat cigiztem kint a kiülős terasz részen összehaverkodtam az egyik palival megadtam a telefonszámom, három sör után lekoptam erre egesz ejjel hívott de aludtam reggel láttam kb 15 nem fogadott hivásom volt külömböző telefonszámokról mikor reggel 9körül hívott kitalálta hogy én megloptam pénzel mert kint hagyta a táskájá a kiülős résznél benne a sok dolgával de én sosem loptam még plusz rendőrségi ügyem sem volt és azert gyanakszik rám mert én voltam a legtöbbet kint cigizni legtöbbet már ott tartunk hogy fenyeget meg fel.akar jelenteni, de alapból pólóba voltam.lent meg egy szűk farmerba aminek kicsi zsebe volt a lakáskulcsom kezembe hoztam telefonom is végig kezembe volt.vagy asztalon szóval még elsem tudtam volna rakni a pénztárcáját meg látta volna a pultos lány is.mert pont úgy álltam végig kint cigizni hogy végig néztem a darts meccset állva az ajtóban szóval látott végig a pultos csaj is kérdésem mit tennétek a helyemben most?

2017. ápr. 3. 10:27
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem loptál semmit akkor mitől vagy beszarva?
2017. ápr. 3. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Mi?

Ne foglalkozz vele, ha valoban feljelent, neki kell bizonyitani a lopast.

2017. ápr. 3. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Attól vagyok beszarva hogy folyton hivkált tegnap meg vádaskodott megsem hallgata a másikat haverjaival egesz ejjel vedeltek, és nem szeretném hogy rajtam keressen olyat amit elsem vittem másrészt a kocsma egy utcában van ahol lakok és neki ez a törzshelye plusz idegesit hogy keresett a haverjaival még tegnap meg találkozgatni akart.
2017. ápr. 3. 10:51
 4/9 anonim ***** válasza:

Kocsmázos alkoholista paraszt. Ezek reggeltől estig a kocsmában isznak vedelnek. Suttyó részegen elhagyta vagy elitta az egészet most meg téged vádol.

Én ilyenekkel szóba se állok nemhogy még a telszámomat is megadjam.

2017. ápr. 3. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Telefonszámát letiltod ha meg zaklat kihívod a rendőröket.
2017. ápr. 3. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Erre mondják; aki korpa közé keveredik, megeszik a disznók.
2017. ápr. 4. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Magyarok?
2017. ápr. 6. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Tegnap elött kocsmáztam és hamisan énekeltem.
2017. ápr. 7. 05:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Okos teloval szamot tudod tiltani, smst is , es privat szamot is. Es megoldva./üzenet.levelszenetszürő mappa/
2017. ápr. 10. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!