Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » A kék bálna játékban tényleg...

A kék bálna játékban tényleg megölnek a végén, ha nem leszek öngyilkos? Vagy ez csak fenyegetés? (ami ráveszi a gyerekeket, hogy öngyilkosok legyenek).

Figyelt kérdés

2017. ápr. 4. 14:35
 1/10 anonim ***** válasza:
78%
Már több mint valószínű hogy álhír az egész. Se a rendőrség se senki nem tud róla semmi konkrétumot.
2017. ápr. 4. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
92%
Hogy ölnének meg? Szerinted Moszkvából leautózik 2000 kilométert egy fekete furgon, majd elkapnak amikor mész haza az iskolából? Az egész hír körüli szenzáció nagy része kitaláció, túlzás, felturbózott szöveg hogy eladható legyen a cikk (kattintásvadász tartalom).
2017. ápr. 4. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
85%
Nem csak a játékosokért mennek, hanem azokért is akik kérdéseket írnak ki róluk. Én félnék a helyedben..
2017. ápr. 4. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
92%
Volt ilyen játék, de már nem lehet szerintem elérni, mivel tényleg voltak, akik meghaltak emiatt a hülyeség miatt. Szerintem ne keress utána, úgy se találod már meg, vagy ha mégis, ne játssz vele. Amúgy meg egy orosz játékról van szó, a fejlesztőt már lecsukták.
2017. ápr. 4. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
97%

Nem ölnek meg, hanem olyan feladatokba hajszolnak, amibe meg lehet halni, vagy öngyilkosságba.

De nyilván, aki ilyennel "játszik" annak már alapban van valamilyen mentális problémája. Különben nem kattanna rá, nem teljesítene irreális feladatokat.

2017. ápr. 4. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
98%

Amekkora hírt kapott ez az egész, már szinte átalakult mainstream kihívássá. Tegnap néztem hogy több tucat magyar gyerek regisztrált vk-ra és próbálta angolul vagy magyarul kérni az üzenőfalon hogy csatlakozhassanak. Ez már csak "buli", hogy ki meri elkezdeni és nem arról szól aminek indult.


1-2-t megtaláltam facebookon az azonos profilkép miatt, ha kicsit genya lennék akkor ráírnék a kedves szülőkre hogy nézzen már rá mit csinál a gyereke...

2017. ápr. 4. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Köszönöma válaszokat..

Én nem félek, és nem is akarok "játszani" ilyet.

Csak azért kérdeztem,mert az iskolámból egy fiú elkezdte játszani..és láttak a lábán egy bálnát mikor focizott((szóltunk az oszinknak,hogy szóljon az igazgatónak az meg a szülőknek és stb)).

2017. ápr. 4. 15:09
 8/10 anonim válasza:
50%
"oszinknak" XD
2017. ápr. 4. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
83%

Nevetséges feltűnési viszketegség.

Amelyik meg olyan ideggyenge, hogy ténylegegöli magát azért nem kár.


Ők ölnek meg? :D

Szívesen összefutnék a kis csíragyerekekkel aztán megnéznénk, hogy ki mire megy a másikkal. :D

2017. ápr. 4. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
93%
majd gyün a rigóbácsi, oszt elvisz...
2017. ápr. 4. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!