Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit lehet tenni ha valaki...

Mit lehet tenni ha valaki öngyilkossággal fenyegetőzik?

Figyelt kérdés

Elvesztette az összes barátját mert úgy viselkedik ahogy, nem egy pillanat alatt történt hanem hosszú hónapok alatt. Most már ott tart, hogy észrevette, hogy senki se áll szóba vele.

Viszont elkezdett fenyegetni, hogy ha nem leszünk újra barátok akkor öngyilkos lesz (ha a szavakat nem is mondta ki, de utalt rá)

Mit tudnék tenni?



2017. febr. 23. 10:13
 1/8 anonim ***** válasza:
58%

ne foglalkozz a lelki terrorjával...

elég gáz ha így akar barátságot kicsikarni...ennyit ér a srác/csaj, hogy csak ezzel tud "barátságot" kötni...

elég szánalmas...

neki kellene rájönnie, hogy milyen hibákat követett el és tenni a problémák ellen, DE nem ilyen módon...

hagyd had főljön a saját levélben, közben remélhetőleg átgondolja a hülyeségeit...


24F

2017. febr. 23. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
A barátságot kierőszakolni nem lehet, pláne nem fenyegetőzéssel. Ez az illető tett valamit, ami miatt elfordultatok tőle. Mondd meg neki nézzen magába, változzon, vagy kezeltesse magát és tegyen érte, hogy visszanyerje a bizalmat, bizonyítson, ha egyáltalán valaki vevő még rá. Ha meg nem vevő rá senki, akkor vegye tudomásul és nézelődjön másfelé, keressen új lehetőségeket, új barátokat.
2017. febr. 23. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Két dolgot tehetsz.


1: Letojod. Innentől kezdve nincs további teendő.


2: Komolyan veszed. Na akkor itt is 2 dolgot tehetsz.


2/1: Életed végéig úgy urgálsz, ahogy ő fütyül.


2/2: Megpróbálsz neki segíteni, és rávezeted, hogy mivel úgysem teszi meg, így butaságot beszél.


Ha engem kérdezel: szerintem, aki valóban halni akar, az nem mondja, hanem csinálja. Szóval engem nem tudna ezzel bezsarolni.

2017. febr. 23. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Megszakitasz minden kapcsolatot, azonnal es veglegesen.
2017. febr. 23. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
kihívtuk a rendőröket és a mentőt is, elvitték a srácot.
2017. febr. 23. 15:21
 6/8 anonim ***** válasza:
Hát ez most egy nagy hülyeség,hogy ezzel akarja a barátságodat "megvásárolni"....Beszélj egy pszchiologussal,és küldd el hozzá sürgősen..:/
2017. ápr. 8. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Mi történt azóta?
2017. dec. 21. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nagyon sok minden állhat a háttérben. Jelenleg én is ilyen helyzetet éltem át, mint a zsaroló. Borderlinetól kezdve akár dependencia is lehet, de tudnotok kell, HOGY NEM Ő A HIBÁS. Mentálisan beteg, krízishelyzetet átélő emberről beszélünk, akit megfelelő segítséggel elindítani kell a gyógyulás útján és nem elhagyni. Senki se szórakozik ilyennel ha nem érzi magát tényleg krízishelyzetben.
2017. dec. 25. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!