Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Hol tudnék Jelentkezni a...

Hol tudnék Jelentkezni a Határrendészeti tanfolyamra?

Figyelt kérdés

Sziasztok! 30 éves Lány vagyok. Vadászboltban dolgoztam, fegyvertartási engedéllyel rendelkezek. Nem akarom hogy ez elússzon ezért gondoltam hogy határrendésznek mennék!

Hol és hogyan tudnék jelentkezni?



2017. máj. 3. 22:02
 1/4 anonim ***** válasza:

[link]

Itt minden információt megtalálsz,illetve a kitöltendő papírokat is megtalálod a csatolmány fülecske alatt.

2017. máj. 4. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Tudsz a fenti hivatalos linken tájékozódni. De mindenkinek a saját megyeszékhelyén kell jelentkezni, a megyei kapitányságon, tehát a papírokat oda kell eljuttatni, utána orvosi/fizikai/pszichológia/ ha megfeleltél akkor megküldik a papírjaidat a készenlétinek Pestre.
2017. máj. 6. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Akik majd behívnak sorozásra a 1101 Budapest Kerepesi út 47-49. címre, amint indul egy újabb képzés... csak mert már indult most egy május 2.-val, De csinálhatod minél előbb a jelentkezést mert 18-tól 33 éves korig lehet jelentkezni, lassan kifutsz az időből.
2017. máj. 6. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm az információt!
2017. máj. 6. 11:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!