Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Kit tartatok felelősnek a...

Kit tartatok felelősnek a 2006-os tüntetés eseményei miatt?

Figyelt kérdés
Akkoriban éppen hogy betöltöttem a 6. életévemet szóval nem teljesen vagyok tisztában a történtekkel. Nekem van egy kialakult véleményem ki lehetett a "hunyó" ebben, de szeretném tudni más véleményét is.

2017. máj. 9. 21:15
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
94%

Hát én ilyet nem mondtam, én nem is mondanék:D

De mondd már meg milyen reális értelme van annak, ha megutáltja magát és lemondatja magát?

2017. máj. 9. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
68%

Egyértelműen a Fidesz.

Pár héttel előbb hozta nyilvánosságra az öszödi beszéd egy részletét, és azóta folyamatosan uszítottak Gyurcsány ellen. Ő legfeljebb azért volt hibás, hogy nem mondott el.

Okt. 6.-án Orbán a szokásos nagygyűlését tartotta az Astoriánál. A rendőrség javasolta, hogy ne ott tartsa, mert a Jobbikos Torockai is kért engedélyt a tüntetésre, és baj lehet belőle.Ennek ellenére Orbán ott tartotta meg a beszédét, és nem kért rendőri biztosítást és saját embereivel sem biztosította a híveit.

Torockaiék felgyújtották a TV-székházat, törtek-zúztak, kirabolták a büfét, majd a belvárosban folytatták. A rendőrök tehetetlenek voltak velük szemben. ( Nem volt gyakorlatuk az ilyen helyzetek kezeléséhez).

A nagygyűlés végeztével Orbán eltűnt, a híveinek egy része a felszólítás ellenére sem haza ment, hanem a tüntetők közé. Azután felháborodtak, hogy a rendőrök őket is a csőcselékhez tartozónak hitték. Közülük egynek a szemét eltalálta egy gumi lövedék.

Egy héttel később a Fidesz is szervezett egy tüntetést, de a résztvevőket a saját emberei biztosították.

A Kossuth téren táborozók csak hab volt a tortán.

2017. máj. 9. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
52%

"Hát én ilyet nem mondtam, én nem is mondanék:D

De mondd már meg milyen reális értelme van annak, ha megutáltja magát és lemondatja magát?"


Azért olvasd át még párszor amit írtam a legelején! Azt nem írtam, hogy a fidesz az szent volt a dologban, ezt csak ti magyarázzátok bele. :)


Egyébként a 2006-os események után nem mondott le. Hanem 2009-ben.

2017. máj. 9. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
13, azt sem mondtam, hogy azt állítottad volna, hogy a fidesz szent...
2017. máj. 9. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat :)
2017. máj. 9. 21:48
 16/18 anonim ***** válasza:
Mindenkinek megvan benne az egyéni felelőssége.
2017. máj. 10. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
szerintem a ráknépség tehet róla
2017. máj. 11. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Az orrnehéz bandát.
2017. máj. 17. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!