Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » A hajléktalanokat miért nem...

A hajléktalanokat miért nem küldik el az Andrássy útról, ha elvileg nem tartózkodhatnak világörökségi területen?

Figyelt kérdés
Ugye úgy tudom hogy a világörökség részévé nyilvánított területen nem lehetnek hajléktalanok, de az Andrássy út mégis tömve van velük meg a járulékos dolgaikkal (pisi, kaka, hányás, koszos ruhák a földön, italos üvegek stb.). A rendfenntartók miért nem tessékelik ki őket onnan?

2017. máj. 12. 22:33
 1/5 anonim ***** válasza:
25%

Téged kéne inkább kiküldeni egy hétre hajléktalannak, ha

már annyi empátia nincs benned, hogy ezen problémázol.

Azon is aggódtál, amikor három hete egyik napról a másikra fagyott és havazni kezdett, hogy mi lesz szerencsétlenekkel???


Szégyen

2017. máj. 12. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Jaja, szegényeket meg kell sajnálni.

Főleg mikor annyi nincs benne, hogy ne szarjon oda.

Marha jól néz mi a Keleti is.

Tiszta húgy meg szar, a BKV-ról már ne is beszéljünk, mert a buszon kell vizelni.

Elhiszem, hogy egyeseknél ez tök természetes, de normális embernek ez sok.

2017. máj. 12. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

"Téged kéne inkább kiküldeni egy hétre hajléktalannak, ha

már annyi empátia nincs benned, hogy ezen problémázol.

Azon is aggódtál, amikor három hete egyik napról a másikra fagyott és havazni kezdett, hogy mi lesz szerencsétlenekkel???


Szégyen"


Látszik, hogy téged még egy kéregető sem fenyegetett meg, nem igy beszélnél, ha már megtörtént volna. Amióta velem megtörtént, azóta már nem védem őket.

2017. máj. 12. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Mert a TASZ meg még néhány befüvezett hipszterből verbuvált jogvédő szervezet kibulizta, hogy alkotmányellenes legyen a csövesek kitiltása ezekről a helyekről. Soros Gyuri erősebb volt, na :-)
2017. máj. 16. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem tudom,te hol láttál olyat én nem láttam.
2017. máj. 21. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!