Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Egy rendőr igazoltatásnál,...

Egy rendőr igazoltatásnál, mit tudhat meg rólam a személyi számom alapján?

Figyelt kérdés
Mert múltkor egy piac közeli parkban csak ültem és odajöttek hozzam és elkérték, bemondták a nevem meg a számom majd visszamondták és visszaadták és ennyi elmentek. ilyenkor baj van? vagy mit ellenőriztek? semmit nem csináltam.

2017. jún. 17. 01:04
 1/6 Gugu Gabor ***** válasza:
100%
Annyit ellenőriznek hogy kőrőznek vagy sem és ennyi.
2017. jún. 17. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Így igaz, ahogy az első írja, elsősorban azt szokták ellenőrizni, hogy körözik-e az illető személyt.
2017. jún. 17. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

vagyis akkor most nincs semmi gond?

ha lett volna gond akkor mondták volna?

2017. jún. 17. 01:25
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Személyigazolvánszám alapján mindent megtudnak mondani: neved, nemed, születési helyed és éved, anyja neve és hogy köröznek-e. Ez egyszerű igazoltatás, ha nem csináltál semmit, nem köröznek, akkor békén is hagynak. Lehet nem tetszettél nekik vagy gyanúsnak találtak.

Velem is volt már ilyen, hogy rossz kedvem volt, zenét hallgattam egy padon, erre odajöttek igazoltatni. Azt hitték be vagyok drogozva vagy valami, ők annyit láttak hogy kapucni van a fejemen, a fejem az ölembe hajtottam és fényes nappal "fura" voltam. Aztán látták hogy nincs semmi, nem köröznek, nem csináltam semmit, megkérdezték hogy jól vagyok-e, mondtam hogy igen, szükségem van-e valamire, mondtam hogy egy barátnő jó lenne, ők meg vették a lapot, mondták hogy ebben nem tudnak segíteni és minden jót.

2017. jún. 17. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha köröztek volna akkor már a fogdán csücsülnél. Egyszerű rutinigazoltatás volt.
2017. jún. 17. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
23%
Meg tuak allapitani ebbol a ket even beluli aranyer muteteteket, a prosztatavizsgalatot es a peniszmeretedet is. Ez nem vicc, rendor vagyok.
2017. jún. 18. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!