Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » 25 évesen tanulhatok rendőrnek?

25 évesen tanulhatok rendőrnek?

Figyelt kérdés
Még nem vagyok ennyi idős,de a jelenlegi munkámat akkor szeretném abba hagyni,úgy döntöttem hogy mivel érdekelne a pálya így a szabadidőm egy részét az úszáson kívül más sportra is fordítanám hogy bár nem vagyok rossz fizikumú,de ha 25 évesen lehet jelentkezni akkor is minél jobb pontszámot érjek el.
2017. júl. 3. 21:15
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Lehet persze. Ismerősöm már majdnem 30 volt, amikor kitalálta, hogy rendőr lesz.
2017. júl. 3. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
8%
Késő. 25 éves korodra már ragadt rád annyi, hogy nagyon sokat kéne felejtened és butulnod ahhoz, hogy rendőr lehess. Tán az agyadat is ki kellene műttetni, hogy legyen esély. Nem éri meg a macerát.
2017. júl. 4. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
utálod a rendőröket ?
2017. júl. 4. 09:22
 4/15 anonim ***** válasza:

tényleg ez van, h ki kell műteni az agyadat. a srác már ki is műtötte, azért ír ilyeneket. :) én is kiműtöttem már, én jöttem is rendőrnek. :D


Legyél te is határvadász dolgot hallottad már? :D Na, ess neki, jelentkezz! :D


Asszem kellene kérni vmi pénzt ezért a sok reklámért, amit idáig ingyen csináltam a Viktátornak. :D

2017. júl. 5. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
De utolsó,miért lenne valaki hülye mert rendőrnek megy,most az mennyivel jobb ha az ember sok lelki nyomorultat hallgat egész nap ?
2017. júl. 5. 19:15
 6/15 anonim ***** válasza:

mert életed nem lesz, hacsaknem Sztahanov a neved, szabad hétvégét nem kapok, érted?


akit te mondasz meg van fizetve, pénteken lerakja és lehet élete

2017. júl. 5. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Az igaz,de csináljam azt amit lehet 1 év után otthagynék mert jó meg szép,de inkább a veszély ?
2017. júl. 5. 22:35
 8/15 Waff ***** válasza:

Egy rendőr ugyanolyan bűnöző mint a többi "mezei"...annyi különbséggel, hogy rajtuk egyenruha van.... ez elcsépelt igazság, de igazság...ezt ne feledd.

Egyébként tényleg érdekel, hogy süllyed valaki odáig hogy rendőrnek áll?

Nem találsz tisztességes elfoglaltságot? Vagy meg vagy keseredve...ennyire?

Ne legyél a társadalom söpredéke, keress egy becsületes, tisztességes munkát amit tiszta lelkiismerettel, becsülettel végzel.

2017. nov. 1. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Hát ezt becsülettel tudnám csinálni.
2017. nov. 1. 19:52
 10/15 Waff ***** válasza:
Hogy tudnál egy eleve becstelen munkát becsülettel végezni?
2017. nov. 2. 05:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!