Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Hány önvédelmi spray lehet...

Hány önvédelmi spray lehet nálam legálisan? 1 önvédelmi spraynél biztos hogy 20 ml a határ? És tuti csak 1 db. lehet? Mert 20 ml kb.2,5 másodpercen belül kiürül. :' (

Figyelt kérdés
2017. júl. 9. 14:15
 1/4 A kérdező kommentje:
Na, most miért nem lehet válaszolni?
2017. júl. 9. 14:58
 2/4 anonim ***** válasza:
45%

Igen, egy 20 ml-es lehet nálad.


Több miért kell? Egy egész csapatot úgysem fogsz tudni lefújni vele, előbb ütnek le.

Ez pont arra jó, ha egy piti kis bűnöző egyedül ártalmatlaníthass.

2017. júl. 9. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Jó, de ha az nem működik? Vagy ha utána hogy azt az 1 mp-et kifújtam, hazafele még egyszer betámadnak? Kéne még egy 20 ml-s.

Az nagyon ciki, ha veszek egy bivalyerős 50 ml-set? Úgyse találják meg nálam a rendőrbendik. Most is a Pridera bevittem a 15 ml-set amim van, amit tilos lenne, csak becsavartam zsepibe a táskám alján, a szervezők nem vették észre, mikor belenéztek. Asszem az ilyen közterületes szerveződésekre az ilyet is tilos bevinni, sőt biztos.

Úgy érezném jól magam, ha mindig lenne nálam egy 50 ml-s bivalyerős cucc. Most úgyse veszik nálam észre, vagy ha igen, nem hiszem hogy akkora tragédia lenne belőle. Remélhetőleg használni úgysem fogom.

2017. júl. 9. 16:19
 4/4 kovpet ***** válasza:
Akárhány lehet nálad és nem 20ml a határ, hanem 20 gramm (töltőtömeg).
2017. júl. 10. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!