Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Ha országúton festék spray-el...

Ha országúton festék spray-el megjelölném a betont útközben, azért előállíthat a rendőr?

Figyelt kérdés
Én napi szinten 4-5 órát autózom. Bizonyos helyeken furcsa anomáliákat észleletem. Van, hogy egyszerűen megáll a kocsi és az elektronika megzavarodik teljesen. Ez főleg éjszaja szokott lenni és azt vettem észre, hogy mindig egy bizonyos útszakaszon történik ez. Ha így megjelölném az úttestet mondjuk egy ikszet rajzolnék rá, abból lehet baj? Köszönöm a választ előre is!

2017. ápr. 19. 04:22
 1/9 anonim ***** válasza:
92%
Mitől lenne jó, vagy miben változna ha megjelölnéd az útszakaszt?
2017. ápr. 19. 04:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Ha legközelebb is előfordulna, akkor tudnám, hogy pontosan hol történik. Egyébként eléggé kieső útszakaszokról van szó. Be is paráztam rendesen, mert a környéken egy lélek sincs olyankor és sötét éjszaka van.
2017. ápr. 19. 05:15
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Ezt x nélkül is meg lehet jegyezni. Amúgy ha kieső szakasz, a kutya se jár arra, akkor a rendőr se látja h te firkálod össze. Ha nem lát hogyan büntetne meg? Utólag, mert te arra mentél akkor tuti te lehettél vagy hogy gondolod?

Am igen, amit hallani akarsz. UFO landolt ott, esetleg elraboltak az ufók téged... Lehet análszondáztak is!

2017. ápr. 19. 05:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
89%
Igen, előállíthat. Azt javaslom, inkább telefonon jelöld be gps-szel, google mapsnek van ilyen funkciója, ha jól tudom.
2017. ápr. 19. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
95%

Mondok jobbat,vidd el a kocsit szervizbe,olcsóbb,mint ügyvédet fogadni egy ilyen baromság miatt.

Egyébként ha egy kicsit racionális lennél,akkor nem a hely érdekelne,hanem az idő,milyen régóta megy az autó,megfelelően van-e hűtve minden stb...

De nyilván szellemeket kergetni egyszerűbb...legközelebb vigyél magaddal papot..

2017. ápr. 19. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
7%
Az X-aktákban ez még menő volt, most már inkább mentsd el a GPS koordinátákat, ha már ennyire agyalágyultra sikerültél.
2017. ápr. 19. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
67%

És éjszaka hogy fogod látni az ikszet?


Amúgy meg add el a francia fostaligádat, vagy vidd szervízbe.

2017. ápr. 19. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
32%
Ha már járdafestésért előállítanak, akkor ezért közmunkát fogsz kapni, kb. 1000-2000 órát. (ne hogy komolyan vedd, de ebben az országban bármi előfordulhat már :D )
2017. ápr. 19. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 danixl9 válasza:
52%
jelöld meg ahogy akarod kutya nem fogja megtudni hogy te voltál...
2017. ápr. 20. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!