Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Rendészeti szakgimnázium vagy...

Rendészeti szakgimnázium vagy sima gimnázium?

Figyelt kérdés

Tudom, tudom sok ilyen kérdés van, de nem találtam választ.

8.-os leszek. Nyomozó szeretnék lenni, de nem tudom, hogy inkább egy rendészeti szakgimnáziumban vagy egy gimnáziumban fojtassam a tanulmányaimat. Tudom, hogy ezt a döntést nekem kell meghoznom, de érdekelne, hogy akik most nyomozók/nyomozónak tanulnak milyen középiskolába jártak.

Érdekelne még az is, hogy milyenek a szakgimnáziumok.

Nagyon megköszönök minden választ. És ha lehet inkább privátba. Köszönök. :)



2017. júl. 17. 19:21
 1/7 anonim ***** válasza:
67%
Rendészeti szakgimnázium sokkal nagyobb előny az ilyen irányú felsőoktatáshoz.
2017. júl. 17. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Igen, ezt gondoltam. Csak nem igazán tudom milyenek ezek a szakgimik.
2017. júl. 17. 19:27
 3/7 anonim ***** válasza:
93%

"fojtassam"

Így sehol.

:-(


"Tudom, tudom sok ilyen kérdés van, de nem találtam választ."

Akkor talán nem neked való a nyomozói pálya.

Csak én minimum fél tucatszor írtam le erre a kérdésre a választ ezen az oldalon.

2017. júl. 17. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Kedves válaszoló!

Ne haragudj, tévedni emberi dolog. Nem voltam toppon mikor írtam, de tudom, hogy ez nem kifogás. Kipihentebb állapotban valószínűleg én is megjegyzést tettem volna arra, ha valaki "j"-vel írja ezt a szót. Teljesen jogos amit írtál, de nem hiszem, hogy egyetlen helyesírási hiba miatt nem folytathatom a tanulmányaimat...

Valószínűleg én voltam figyelmetlen, hogy nem találtam megfelelő kérdést/választ, de nem hiszem, hogy ettől alkalmatlan lennék nyomozónak. Már csak azért is kiírtam a kérdést hátha találok valakit aki később több kérdésemre is válaszolna.

Köszönöm, hogy felhívtad a figyelmemet a hibákra. Tanultam belőlük, de kérlek ne ítélj el ezek miatt. Köszönöm.

2017. júl. 17. 20:42
 5/7 A kérdező kommentje:

Nagyon vicces.

Igen vannak helyesírási hibák a szövegben.

*folytassam, *köszönöm

Fáradt voltam, elírtam, nem néztem át, hibáztam. Ez van.

Hagyjuk ezt a témát, mert annyira nem unatkozom, hogy óránként nézzem, hogy jönnek-e a sértő hozzászólások.

Azért ha valaki még nem néz teljesen hülyének még válaszolhat.

2017. júl. 17. 22:28
 6/7 anonim ***** válasza:
48%
Nem tudmo mia bajod, mit kezdel itt sértegetni, ha?
2017. júl. 17. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Vannak itt olyan kérdések bőven amikben sokkal több helyesírási hiba van, mint az én kérdésemben. Ha ennyire kényszert érzel mások kijavítására keresgélj nyugodtan! Csak engem hagyj békén!
2017. júl. 18. 10:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!