Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Lehetek külföldön rendőr?

Lehetek külföldön rendőr?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Jelenleg Magyarországon rendőrnek tanulok. Igazából csak annyi a kérdésem, hogy ha elvégeztem az iskolát akkor lehetek e külföldön rendőr.. Ha igen akkor milyen iratok kellenek hozzá?

2017. júl. 18. 13:30
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Az itthoni iskola külföldön nem ér semmit, mindenhol helyben kell elvégezni a képzést hogy rendőr lehess. A másik dolog meg hogy szerintem nincs a világon olyan ország ahol rendőr lehetnél állampolgárság nélkül, úgyhogy először ki kell menned, ott élned, dolgoznod, házasodnod(hol mi kell hozzá), majd állampolgárként tanulni rendőrnek.
2017. júl. 18. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen. Ment a zöld kezecske. És azt lehet tudni, hogy ott miben másabb a képzés? Mivel nagyobb/több a követelmény?
2017. júl. 18. 13:43
 3/5 Sulek Péter ***** válasza:
Ezt a neten találtam ahhoz, hogy más országban legyél rendőr beszélned kell az adott ország nyelvét illetve állampolgárságot kell szerezned. Nyilván a követelmények is mások, de arra nem találtam semmit ha találok küldöm
2017. júl. 18. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Annyiban mások a követelmények hogy minden országnak saját törvènykönyve van amit a rendőrnek ismernie kell, minden országban más jogai és kötelességei vannak egy rendőrnek. De inkább a perfekt nyelvtudás és az állampolgárság megszerzése a necces.
2017. júl. 18. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Értem.. Az angolt már lassan 6 éve tanulom.. Persze még nem beszélem perfektül. Még annyi lenne a kérdésem, hogy Londonba milyen angolt használnak? Britt vagy amerikai? És még a másik.. Állampolgárságot, hogyan lehet megszerezni?
2017. júl. 19. 00:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!