Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Egy rendőr pasi kinyomozta ki...

Egy rendőr pasi kinyomozta ki vagyok, félnem kéne?

Figyelt kérdés
kinyomozta a nevem, megkeresett facen, tudja hol lakom, már járt erre fele hátha talizunk, tudja hogy ajkak vannak az ablakomban(olyan matricas szerűség)
2017. júl. 22. 22:16
 1/10 anonim válasza:
100%
Nem lehetett nehéz dolga, ha itt is lazán leírsz magadról nem hétköznapi dolgokat. Ha zaklatásba megy át a dolog, akkor értesíts valakit. Vagy mivel már most is parázol kicsit, szólj a szüleidnek, nem lehetsz túl idős, csak sok filmet nézel.
2017. júl. 22. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
84%
Ha bűnöző vagy, akkor félned kell. De az ajak matrica nem bűncselekmény.
2017. júl. 22. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
100%

És mégis ennek az egésznek mi az előzménye?

Zaklat?

Fiú vagy lány vagy, mennyi idős, ezek mind fontos információk, h segíteni tudjunk.

2017. júl. 22. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
De hogy kéne hidd el folyamatosan ellenőrzik őket amúgy meg nem kell hidd el..
2017. júl. 22. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg a valóságban nem rendőr, csak azért mondta azt, hogy megijedj. Jelentsd fel az igazi rendőrségen, ha zaklat, és szólj a szüleidnek is.
2017. júl. 22. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Ki tudja? Azt hiszem, Richard Gere- nek volt régen egy filmje, "Higgy neki, hisz zsaru!" címmel...
2017. júl. 23. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
15%
Szerintem😁😁😁ezt😃😃😃most⌚⌚⌚jól😦😦😦benyaltad👅👅👅
2017. júl. 23. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
én is kíváncsi lennék, mégis mit tehettél, hogy egy rendőr pasi csak úgy fogja magát, és elkezd keresni egy vadidegent teljesen ok nélkül...
2017. júl. 23. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Eleve ami nyilvános azon mit lehet nyomozni?

Én nem vagyok rendőr, de ugyanezt megteszem simán.

Én sohasem értem ezt a "jaj, te nyomozol utánam" indoklást.

Ha egyszer nyilvánosan, a "sértett" által megosztott, legálisan elérhető adatokról van szó.

2017. júl. 27. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

95 %, hogy tetszel a srácnak és udvarolni szeretne neked, 4 %, hogy szórakozik veled, 1 %, hogy veszélyben vagy.


Ha kimész a közútra ott 100 szokatlan forgalmi szituációból, kb. 25-ben veszélyben vagy.


Azaz szólj a szüleidnek, ismerőseidnek (hova mész, mikor, mit csinálsz) és találkozz a fiúval, hogy beszélhess vele.

2017. júl. 27. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!