Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Börtönőri képzés után át...

Börtönőri képzés után át lehet képezni magam rendőrnek?

Figyelt kérdés

Ha van még rá lehetőség jelentkeznék a börtönőri képzésre. (most alakult úgy hogy tudok jelentkezni) Igazából a rendőrség a fő cél, viszont erre is kíváncsi vagyok. Ha elvégezném ezt a 7 hónapos képzést és esetleg nem tetszene ez a hivatás mi lenne a módja hogy rendőr legyek? Leszerelek és jelentkezek a 2 éves képzésre?

(Azért vonz inkább a rendőrség mert úgy érzem ott nagyobbak a lehetőségek, több "ágazat" van jobban lehet lépni a ranglistán. De lehet rosszul tudom).



2017. júl. 24. 13:34
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
20%
sztem inkább tanulj valami normális szakmát :D hagyjuk már az ilyen smasszer képzést meg ilyen hülyeségeket
2017. júl. 24. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Ha szakmát tanulnék 90% hogy külföldön kötnék ki. Így maradok Magyarországon. Egyébként mint írtam egyébként is vonz a rendőrség. Viszont most jött ez a lehetőség amit próbálok megragadni. Csak keresem a kiskaput hogyha nem tetszene ez a börtönőrdolog akkor van e lehetőség a rendőrségre.
2017. júl. 24. 14:20
 3/13 anonim ***** válasza:
hát, legyél inkább ügyvéd, orvos, mérnök. ezek biztosak.
2017. júl. 24. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Háát ezek nem igazán keltik fel az érdeklődésem. Az ügyvéd és az orvos pedig nem egy egyszerű dolog. Azért ahhoz kell egy kis tőke is.
2017. júl. 24. 20:28
 5/13 anonim ***** válasza:
Hát igen. Kerül vagy 80 ezer forintba újraérettségizni két tantárgyból emelt szinten, és kerül vagy 40 ezerbe egy középfokú nyelvvizsga ami után felvennének az állami támogatott képzésre. De aztán csak seggelni kéne...
2017. júl. 24. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Visszaterve a kerdesre: qrvara mas szakma a ketto, utaljak egymast mint a szr, szal ha atjelentkezel errol melyen kussolj h honnan mentel rendornek. :)
2017. júl. 25. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Ezt eddig még nem hallottam.
2017. júl. 25. 14:12
 8/13 anonim válasza:

Ha jól tudom úgy van ahogy írtad, leszerelsz, majd jelentkezel rendőrnek.

Nem hallottam még arról, hogy a rendőrök és a börtönőrök utálnák egymást, szerintem emiatt nem kell aggódnod.

Én is kipróbálnám mindkettőt, de szerintem is nagyobb a lehetőség a rendőrségnél, de ha szeretnéd próbáld ki, szerezz tapasztalatot!

Remélem megtalálod azt a hivatást amiben örömöd leled majd. :)

2017. júl. 25. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Egyebkent leszerelsz es ugy mehetsz jelentkezni rendornek. Egyebkent ha ATszerelnel akkor az olyan lenne mintha komuvesbol pek lennel kb. Total mas
2017. júl. 25. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

Ennek örülök h akkor így probléma mentesen lehet "váltani" Ha nem Tetszik.

Köszönöm szépen a válaszokat, 14:56-nak külön köszönet ez rendesen jól esett, örülök h vannak korrekt, lényegre törő és egyben kedves válaszolók is. Szóval hatalmas zöld ment!

2017. júl. 26. 18:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!