Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Ha tömeget akarok oszlatni, a...

Ha tömeget akarok oszlatni, a készenléti rendőrséghez kell mennem? Vagy "sima" rendőrként is kimehek a tömeg elé?

Figyelt kérdés
És ha a tisztire megyek,akkor is mehetek oda?

2017. aug. 11. 12:57
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
83%

Készenléti rendőrséghez kell menned és igen, ott is vannak tisztek.

Viszont először mindenképp a "sima" rendőrséghez kerülsz és bizonyos szolgálat után ( azt hiszem minimum 2 vagy 3 év ) jelentkezhetsz a készenlétiekhez.

2017. aug. 11. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
78%
Ahogy az első írja. De milyen beteg emberek vannak, komolyan minden nap van valami újdonság számomra. Valakinek ez az életcélja, és az élete vágya, hogy tömeget oszlasson, emberek közé könnygázgránátot lőjön, tonfával intézkedjen stb. Hihetetlen beteg egy világ van :)
2017. aug. 11. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
8%
A tömegoszlatás nem annyiból áll, hogy odamész és szétvered az agyukat gumibottal, bizony zombi módjára ki kell állnod a kődobáló (és ez még a jobbik eset, ha nem gyúlékony/égő anyaggal dobálnak) ficsúrok elé, szótlanul kell tűrni, hogy anyukádat becsmérelik, stb stb. Szóval nem egy leányálom, 2006 október óta sok mindent megreformáltak...
2017. aug. 11. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
55%
Ütni akarom Orbán Úr ellenségeit! Segítsetek, kérlek!
2017. aug. 11. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Sima rendőrök is mennek sokszor meccsbiztosításra. És a készenlétiseknek sem abból áll az egész napjuk, hogy tömeget oszlassanak, mert szerencsére nem kell mindig. Egyébként az nem igaz, hogy két három év szolgálat után tudsz csak a készenlétihez menni, én is rögtön oda kerültem. Ha tisztire mész, ott viszont már máshogy van, azt nem igazán tudom.
2017. aug. 13. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
az a vicces, h a határvadászok is a készenlétihez kerülnek és ők is mennek meccsbiztosításra :) honnan jön ez hülyeség, h 2-3 év sima rendőr? :D
2017. aug. 13. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Én úgy tudom,hogy a határvadász képzésből nem lesz valaki rendőr,csak a rendőrök csicskája lesz
2017. aug. 13. 20:05
 8/12 anonim ***** válasza:
Kérdező, te úgy is mindig valaki csicskája leszel, szóval kár ezen gőzölnöd.
2017. aug. 13. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Azért nem mindegy,hogy tiszt vagyok vagy valaki,aki elvégez egy pár hónapos gyorstalpalót és még rendes jogköre sincs.
2017. aug. 13. 20:48
 10/12 anonim ***** válasza:
modulképzések után is rendőrök lesznek ők is majd :) de legyél akkor tiszt
2017. aug. 13. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!